1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: clark II breslow 0,7 LIMFADENEKTOMIA, wznowa miejscowa
ali0210

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 47143

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-12-12, 16:55   Temat: clark II breslow 0,7 LIMFADENEKTOMIA, wznowa miejscowa
Tak bardzo mi przykro ::rose::
  Temat: clark II breslow 0,7 LIMFADENEKTOMIA, wznowa miejscowa
ali0210

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 47143

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-09-21, 21:16   Temat: clark II breslow 0,7 LIMFADENEKTOMIA, wznowa miejscowa
Co u Ciebie? Odezwij się.
  Temat: clark II breslow 0,7 LIMFADENEKTOMIA, wznowa miejscowa
ali0210

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 47143

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-02-20, 09:03   Temat: clark II breslow 0,7 LIMFADENEKTOMIA, wznowa miejscowa
Magda-ada moja córka w grudniu skończyła 16 lat. Też myslę o jej 18 urodzinach. Mam złe doświadczenia. Moja mama zmarła misiąc przed 18 urodzinami mojego brata i mam złe wspomnienia, i tez własnie ciągle o tym myslę. Jednak mam nadzieję..
Pozdrawiam serdecznie.
  Temat: clark II breslow 0,7 LIMFADENEKTOMIA, wznowa miejscowa
ali0210

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 47143

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-02-19, 18:04   Temat: clark II breslow 0,7 LIMFADENEKTOMIA, wznowa miejscowa
Magda-ada-ile Twoja córeczka ma lat?
  Temat: clark II breslow 0,7 LIMFADENEKTOMIA, wznowa miejscowa
ali0210

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 47143

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-02-19, 10:27   Temat: clark II breslow 0,7 LIMFADENEKTOMIA, wznowa miejscowa
Witajcie,
tak jak Myszka napisała to co nam się przytrafiło, to nam już nie da spokoju. Kiedyś było inne życie. Człowiek bał się chorób a przede wszystkim raka. Teraz to strach o życie. Tak jedna z forumowieczek ma w swoim motto- ukrywam smutek i strach przed najbliższymi, aby ich nie martwić.
Pozdrawiam serdecznie.
  Temat: clark II breslow 0,7 LIMFADENEKTOMIA, wznowa miejscowa
ali0210

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 47143

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-01-29, 16:18   Temat: clark II breslow 0,7 LIMFADENEKTOMIA, wznowa miejscowa
Nie znam się na tyle, ale to chyba podstawa-poszerzenie marginesu.
Ja miałam w ciągu 1 tygodnia od odebrania wyniku. W tym tygodniu byłam u dermatolog i przygladała się bliźnie i zastanawiała się, czy nie zamało dociete.
  Temat: clark II breslow 0,7 LIMFADENEKTOMIA, wznowa miejscowa
ali0210

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 47143

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-01-29, 15:57   Temat: clark II breslow 0,7 LIMFADENEKTOMIA, wznowa miejscowa
Przepraszam,
dziewczyny mają rację. Miałam na myśli, że to błąd lekarski-niewycięte wszystkie węzły chłonne oraz to, że przy tak małym nacieku nawrót choroby. Myślałam, że do 1 mm to w miarę ok. Poprostu się przeraziłam i pisałam chaotycznie. Dlaczego nie miałaś poszerzanego marginesu? (czy znowu coś pomyliłam).
Jestem przerażona i nie potrafię się skupic. Przepraszam jeszcze raz.
  Temat: clark II breslow 0,7 LIMFADENEKTOMIA, wznowa miejscowa
ali0210

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 47143

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-01-29, 09:59   Temat: clark II breslow 0,7 LIMFADENEKTOMIA, wznowa miejscowa
Nie pomogę Ci, ale wygląda to tak jak u Basi. Pomyłka ewidentna. Współczuję Ci. zastanawiam się czy nie było u Ciebie pomyłki w h-p. Przecież do 0,75 nie bada się wartownika. Pozdrawiam Cię serdecznie i trzymam kciuki za dalsze leczenie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group