1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 0.9 mm
ali0210

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 28384

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-12-14, 20:38   Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 0.9 mm
W laser-medica miałam videodermatoskopię ostatnio, a wczoraj robiłam córce, wcześniej tak ok. od 2 lat robiłam sobie zabiegi kosmetyczne na twarz(niestety nie pokazywałam brzucha a tam miałam zmianę). Czerniaka usuwałam w lancecie na woj.polskiego- polecam. Bedą tam rejestrowac na nowy rok od 17 grudnia. W ZCO mam też tylko dwa terminy tj. na 25.03 i 26.04- to na dermatologii. Jest jeszcze jedna mozliwośc usuwania znamion w ZCO. Trzeba pójśc na oddział chirurgii, na dole jest rejestracja i tam od razu (czekajac w kolejce) ogląda Cię lekarz(najczęściej dr Nagaj i dr Żyłka) i wynacza termin, napewno będzie krótszy. Wiosną było to ok 10 dni. Ja będę na kontrolnym usg 27.12 i wtedy tam pójdę, może będzie szybciej, jeżeli nie to będę usuwac w lancecie.
:)
  Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 0.9 mm
ali0210

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 28384

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-12-14, 17:44   Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 0.9 mm
Wiataj Skorupko,
byłam na wizycie w ZCO we wrześniu i też mam do usunięcia trzy znamiona ale mam je od dawna/ w maju usunięto mi mm/. Pozdrawiam serdecznie.
  Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 0.9 mm
ali0210

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 28384

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-11-18, 21:23   Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 0.9 mm
Witam, w ZCO chodzę do dermatologa -do dr Beaty Szymańskiej- Bialek, każe wycinać wszystko co budzi chociaż trochę niepokoju. Mnie potraktowała b.poważnie, pytała które ja chcę usunąć i dostałam skierowanie na wycięcie trzech znamion. Dostałam skierowanie na usg węzłów i blizny. Jestem zadowolona bo bardzo się starała. Chodzę jeszcze do dr Kaczmarka ponieważ mam torbielki na wątrobie no i muszę je "monitorowć"- też b. dobre wrażenia. Natomiast dr N .. no cóż...małomówny i żadnych informacji. Ta wizyta kontrolna w grudniu jest właśnie u niego-zobaczymy co powie. Niedawno pojechałam na konsultację do Pozania i tam miałam wykonane kontrolne badania, mogłam porozmawiać.
Pozdrawiam Was serdecznie-wszystkich na forum. :)
Skorupko- buziaczki :lol:
  Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 0.9 mm
ali0210

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 28384

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-11-15, 20:46   Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 0.9 mm
Skorupko,
jestem również ze Szczecina, o czerniaku dowiedziałam się 29.05. II C, 0,25 B.
Czytałam twoje wpisy i stwierdzam, że jesteś super babka. Mi trochę brak takiego optymizmu, chociaż jest coraz lepiej. Ja mam wizytę kontrolą w ZCO u dr N. 04.12.
Do drematologa też tam chodzę, prywatnie też. Zrobiłam sobie videodermatoskopię.
A te kilogramy to myslę, że nie długo zgubisz, nastapi przełom.... Pozdrawiam serdecznie.
Alicja. :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group