1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak nerki z różnicowaniem mięsakowatym
alessandra32

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 3277

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2018-02-21, 23:49   Temat: Rak nerki z różnicowaniem mięsakowatym
Mam jedynie wyniki krwi i wypis ze szpitala -krew (byla transfuzja przed operacja ) wiec wyniki sa sprzed operacji. Mam jeszcze wczesniejsze wyniki z wypisu ze szpitala oraz wyniki, ktore zrobil prywatnie ze wzgledu na to ze szukam roznej pomocy.
Tak, wiedzieli o przerzutach. Jest bol, jest na plastrach metrifen czy jakos tak. Dostal skierowanie do oddzialu chemioterapi w Bydgoszczy ( najlepszy szpital), tam przepisali zelazo i powiedzieli ze do leczenia za 2 lub 3 tygodnie bo za slaby. Moge wszystko przeslac na privat z racji tego ze musze usunac dane osobowe pacjenta jesli to nie stanowiloby problemu.
Czyli to jest sarcoma ? Bo juz nie rozumiem? Jesli chodzi o inne badania jest cos z plucami 17mm ( ale ta plamka byla rok temu ) , teraz beda na dniach powtarzac. Dziekuje
  Temat: Rak nerki z różnicowaniem mięsakowatym
alessandra32

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 3277

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2018-02-20, 22:51   Temat: Rak nerki z różnicowaniem mięsakowatym
witam
zamiescilam rowniez ten post w dziale sarcoma poniewaz nie wiem gdzie uderzac prosze o jakas pomoc czy to co zdiagnozowano u mojego partnera ma szanse na wyleczenie za wszystkie informacje z gory serdecznie dziekuje pozdrawiam



 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group