1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wyniki mammografii
aleksandra555

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 9340

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-04-18, 13:00   Temat: Wyniki mammografii
Jestem niezmiernie wdzięczna za szybką i wyczerpującą odpowiedź - jasne, że nie jest Pan jasnowidzem i trudno przewidzieć, co będzie dalej.
Ale kiedy czytam inne posty - boję się jeszcze bardziej mojej diagnozy - na razie wydaje mi się, że nie powinno być aż tak źle.....
  Temat: Wyniki mammografii
aleksandra555

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 9340

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-04-18, 12:14   Temat: Wyniki mammografii
Bardzo dziękuję, ale niepokoi mnie jeszcze dodatkowa informacja TG/I - z czym może się wiązać ? Czy zapis przy Birads 0 - dotyczy tylko zmian złośliwych, bo tak dziwnie brzmi to określenie.
Przep[raszam, że czepiam się takich szczegółów, ale przede mną sporo czasu do wizyty i onkologa i strasznie się denerwuję.
  Temat: Wyniki mammografii
aleksandra555

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 9340

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-04-18, 11:38   Temat: Wyniki mammografii
Mam 50 lat.

2 dni temu dostałam wyniki mammografii z mammobusa :
piersi o budowie gruczołowej, w prawej piersi zagęszczenie 6 mm na ogonie Spence'a.
Skala Birads 0 i w informacjach dodatkowych umieszczono zapis TG/I.

Dostałam też skierowanie na dodatkową konsultację onkologiczną - wczoraj się zapisałam i mam termin na 27.04.2012.

Strasznie się denerwuję, nie wiem co o tym myśleć. Bardzo proszę o interpretację tego wyniku.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group