1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 11
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak pierwotny watroby
aldona1973

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 8302

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2013-06-27, 18:38   Temat: Rak pierwotny watroby
Witam ponownie. Jest wynik histopatologiczny pozwolicie ze go zamieszcze i prosze o pomoc. Nie byłam jeszcze na konsultacji otrzymałam go kilka godz temu faxem. Licze ze ktos mi pomoze ;)

Histpat:
Zniszczony w czasie pobierania fragment watroby (1,3x1,2x0,9 cm) wydaje sie o zachowanej budowie beleczkowej z przewlekłymi naciekami zapalnymi w części przestrzeni bramnych z niewielkim włóknieniem. Widoczne dośc duze przewody żółciowe ze zniszczonym nabłonkiem. Na brzegu wycinka drobna torbielowata zmiana, budząca podejrzenie torbieli pasożytniczej.
Barwienie dodatkowo słabo czytelne: Gomori, hep, Ck19, Cd34.

To wynik laparoskopi jesli ktos z was ma wiedze w tym temacie prosze o jakiekolwiek informacje. co oznaczaja te symbole Gomi, Hep itd... Mam nadzieje ze ze komórek rakowych nie wykryto bo z tego opisu nic takiego nie wynika.
  Temat: Rak pierwotny watroby
aldona1973

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 8302

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2013-06-11, 12:13   Temat: Rak pierwotny watroby
Witam. Mysle ze mama jest w najlepszych rekach wybitnych ludzi,. którzy zrobia wszystko zeby wrociła do zdrowia. Zaczynamy walke w kliniece na banacha .
  Temat: Rak pierwotny watroby
aldona1973

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 8302

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2013-06-07, 12:51   Temat: Rak pierwotny watroby
Konsultacje.. konsultacje i nadal nie wiem co to za guz. W poniedziałak szpital Banacha. Laparoskopia jestem dobrych mysli..
  Temat: Rak pierwotny watroby
aldona1973

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 8302

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2013-05-08, 09:59   Temat: Rak pierwotny watroby
Bardzo Dziękuje. Dzis jedziemy do Warszawy na kosultację .. co dalej ...
  Temat: Rak pierwotny watroby
aldona1973

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 8302

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2013-05-07, 15:53   Temat: Rak pierwotny watroby
Witam Odebrałam własnie wynik biopsji cyt.
W materiale dostarczonym do badania widczne są jednie tkanki objetej martwica, ktorej towarzyszy ogniskowe wapnienie.

Wydawało mi sie ze biopsja dwuigłowa to badanie bardziej szczegołowe a wynik.. jedno zdanie. Juz nie wiem czy to dobrze, ale mam taką nadzieje ze diagnoza Rak! okaze sie .... Prosze o rade.
  Temat: Rak pierwotny watroby
aldona1973

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 8302

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2013-05-06, 11:03   Temat: Rak pierwotny watroby
Witam .... W środe jestem umówiona z prof. Krawczykiem na konsultacje z mamą . Prosze podzielcie sie doswiadczeniem, o co zapytac ? mam pustke w głowie co dalej robic a wyniki sa jakie są.... Z góry dziekuje za rady.
  Temat: Rak pierwotny watroby
aldona1973

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 8302

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2013-04-28, 14:43   Temat: Rak pierwotny watroby
Pozostaje czekac .....Kolejny tydzień .
  Temat: Rak pierwotny watroby
aldona1973

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 8302

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2013-04-26, 16:09   Temat: Rak pierwotny watroby
Witam Kolejna niespodzianka wynik biopsji nie pokrywa sie z wynikiem rezonansu , mama pozostaje kolejny tydzien w szpitalu ;(. Piopsjacienkoigłowa została wykonana stwierdzono ze trzeba powtórzyć i zrobic gruboigłową czy to cos zmieni ?? Prosze o rade .
  Temat: Rak pierwotny watroby
aldona1973

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 8302

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2013-04-25, 13:45   Temat: Rak pierwotny watroby
Witam ponownie


Moja mama jest juz po biopsji dzis dowiedziałam sie ze to prawdopodobnie jakis ropień nic wiecej nie wiem . Prosze o jakies informacje co to moze byc lekarze nie chcą mi nic wiecej powiedziec, mama czuje sie dobrze nie gorączkuje nie skarzy sie na jakiekolwiek dolegliwosci ...Te czekanie na wyniki juz mnie wykańcza powoli.
  Temat: Rak pierwotny watroby
aldona1973

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 8302

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2013-04-20, 22:54   Temat: Rak pierwotny watroby
Bardzo Dziękuje...
  Temat: Rak pierwotny watroby
aldona1973

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 8302

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2013-04-20, 21:27   Temat: Rak pierwotny watroby
Witam Bardzo prosze o pomoc kilka dni temu usłyszałam to czego nikomu nie zycze...

Moja mam lat 63 ma raka watroby stwierdzono po badaniach wykonanych w szpitalu. Nie mam wyników aby je zamiescic, ale chciałam zapytac czy biopsja jest pobiarana jesli sa przeciwskazania do leczenia operacyjnego? Moja mama ma miec pobrana biopsje a nie wiem nic na temat guza czy jest operacyjny czy nie? Lekarze w szptalu raczej tez tego nie wiedza to mały szpital brak tu jakichkolwiec specjalistów. I teraz zastanawiam sie czy nie udac sie na kosultacje do specjalisty np do Warszawy niech oni zdecyduja czy pobierac czy nie. Byc moze jestem w błedzie ale wybaczcie nie wiem co robic

... Prosze o rade

Aldona1973
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group