1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: guz płuca
aldona1970

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 4609

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-01, 21:14   Temat: guz płuca
Mama jest w domu,jest bardzo słaba ,leki które dostała to Tramal,Majamil i Megace,staram się żeby jak najwięcej jadła by miała siłę.Jestem z Brzegu więc najbliżej mam Opole i tam chcę jechać
  Temat: guz płuca
aldona1970

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 4609

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-01, 14:29   Temat: guz płuca
tomografia nie była robiona

[ Dodano: 2011-02-01, 15:18 ]
wysłałam na skrzynkę wypis ze szpitala

[ Komentarz dodany przez: absenteeism: 2011-02-01, 15:30 ]
Umieściłam tutaj wypis, jaki mi przesłałaś - w ten sposób więcej osób ma możliwość pomóc. Usunęłam dane osobowe.
  Temat: guz płuca
aldona1970

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 4609

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-01, 13:31   Temat: guz płuca
tak ma niedoczynność tarczycy i bierze już długo na to leki
  Temat: guz płuca
aldona1970

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 4609

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-01, 13:16   Temat: guz płuca
Teściowa ma 64 lata.Rtg klatki:guzowato poszerzona wnęka prawa.Pole dolne prawe z cechami niedodmy,w polu środkowym prawym obwodowo cień krągły,prawa kopuła przepony wyżej ustawiona,płuco lewe bez zmian ogniskowych.Usg jamy:wątroba niepowiększona,normoechogeniczna bez zmian ogniskowych,pęcherzyk żółciowy echoujemny.pżw w normie,trzustka o nieco podwyższonej i niejednorodnej echogeniczności,śledziona bez zmian.Nerka prawa wielkości prawidłowej bez złogów i zastoju moczu sugestia zdwojonego UKM,nerka lewa wielkości prawidłowej bez złogów i zastoju moczu.widoczny w miąższu obszar hypoechogenny 2x1,5cm torbiel?pęcherz moczowy o gładkich ścianach.Aorta brzuszna nieposzerzona,miażdżycowa.Duża ilość częściowo zorganizowanego płynu w prawej jamie opłucnowej-8,5cm,w lewej jamie opłucnowej bez płynu.nie wiem co to jest tk
  Temat: guz płuca
aldona1970

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 4609

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-01, 09:10   Temat: guz płuca
Witam serdecznie.U mojej teściowej stwierdzono prawdopodobnie raka wielokomórkowego,miała robioną bronchoskopię,gdzie na wypisie napisano:w badaniu bronchoskopowym po stronie prawej oskrzele płata środkowego szparowato zwężone.Pobrano wycinki ze zmiany nie uzyskując potwierdzenia procesu npl.W badaniu cytologicznym plwociny-podejrzenie raka wielokomórkowego.Moja teściowa jest osobą bardzo szczupłą i napisali że ze względu na stan ogólny pacjentka nie kwalifikuje się do diagnostyki inwazyjnej i leczenia onkologicznego.Proszę powiedzcie co mam robić.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group