1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: czekanie na diagnoze
akos6

Odpowiedzi: 120
Wyświetleń: 48901

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-03-02, 12:42   Temat: czekanie na diagnoze
porozmawiaj z lekarzem bo ja np po pierwszej chemii okazało się że szpik nie rusza i musieli mi przesunąć chemię. Po chemii jechałam tak po 2- 2.5 tygodnia na badanie krwi i jeśli poziom neutrocytów był niski - u mnie 0.4-0.6- to dostawałam receptę na zastrzyk bez problemu żeby chemii nie przesuwać.
  Temat: czekanie na diagnoze
akos6

Odpowiedzi: 120
Wyświetleń: 48901

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-03-02, 12:19   Temat: czekanie na diagnoze
ja czasem popijam białe winko czy szklankę piwka ale jakoś na szpik to nie pomaga. ;)
Więc chyba tylko te zastrzyki pozostają. Pytałam właśnie w środę lekarza jak to jest z przepisywaniem tych zastrzyków. Powiedział że u mnie nie ma z tym problemu bo mam ostrą, przewlekłą neutropenię. To wpisuje w kartotekę i po każdej chemii dostaję receptę..
Powiedział też że kiedyś nie było tych czynników wzrostu i jedynym sposobem było przesunięcie chemii. Ale to z kolei osłabiało jej działanie.
  Temat: czekanie na diagnoze
akos6

Odpowiedzi: 120
Wyświetleń: 48901

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-02-08, 17:55   Temat: czekanie na diagnoze
to dobra wiadomość :)
co do peruki... spróbujcie zrealizować tą receptę przed leczeniem. To znacznie ułatwia wybór, zmniejsza jakiś wstyd itd Do peruki można się przyzwyczaić, wybór jest ogromny i naprawdę można sobie coś dopasować. Mi wszyscy mówią że ładnie wyglądam i ja sama dobrze się w niej czuję...
włosy niedługo odrosną :) To naprawdę mała strata w porównaniu ze zdrowiem jakie może być nam darowane...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group