1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 10
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny niskozróżnicowany
akos6

Odpowiedzi: 219
Wyświetleń: 63733

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-04-12, 12:03   Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny niskozróżnicowany
ja Twojej Mamci osobiście nie poznałam ale muszę przyznać że uwielbiałam ją już za samo poczucie humoru....Tyle razy wywołała uśmiech na mojej twarzy...i nie tylko mojej...
eh...
  Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny niskozróżnicowany
akos6

Odpowiedzi: 219
Wyświetleń: 63733

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-04-09, 13:08   Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny niskozróżnicowany
myślami jestem i będę z Wami ....
  Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny niskozróżnicowany
akos6

Odpowiedzi: 219
Wyświetleń: 63733

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-04-07, 15:44   Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny niskozróżnicowany
:cry:
przykro mi Asiu....
  Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny niskozróżnicowany
akos6

Odpowiedzi: 219
Wyświetleń: 63733

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-03-28, 19:47   Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny niskozróżnicowany
nooo ze 3 dni i o golonkę będzie wołać :lol:
bardzo się cieszę :brav:
  Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny niskozróżnicowany
akos6

Odpowiedzi: 219
Wyświetleń: 63733

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-03-23, 09:44   Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny niskozróżnicowany
:/pociesza:/ przytulam...i pomodlę się....
  Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny niskozróżnicowany
akos6

Odpowiedzi: 219
Wyświetleń: 63733

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-03-22, 17:31   Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny niskozróżnicowany
ja żeby podtuczyć moją Mamę do każdej zupki robiłam kluseczki albo dodawałam masełko czy śmietankę... zawsze to dodatkowa porcja kalorii tak potrzebnych jak się mało je. ;)
Mam nadzieję że apetycik wróci jak Mamcia pozbędzie się zapalenia oskrzeli....i z każdym dniem będzie lepiej :)
  Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny niskozróżnicowany
akos6

Odpowiedzi: 219
Wyświetleń: 63733

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-03-13, 15:35   Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny niskozróżnicowany
poza tym, że grypka to dobre wieści :-D
wpakuj Mamcię do łóżka i życz Jej zdrówka :cmok:
  Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny niskozróżnicowany
akos6

Odpowiedzi: 219
Wyświetleń: 63733

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-03-08, 20:29   Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny niskozróżnicowany
:uhm!: i buziaki dla Was
  Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny niskozróżnicowany
akos6

Odpowiedzi: 219
Wyświetleń: 63733

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-03-01, 10:11   Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny niskozróżnicowany
włoski to pikuś...najważniejsze że wątroba nie boli.
a maluch.... maluchy zaskakują z odpowiedziami...czasem nie zdajemy sobie sprawy ile potrafią zrozumieć....i jak na swój wiek dojrzale pojmują rzeczywistość.
Póki co Mamcia jest i mam nadzieję będzie jeszcze bardzo dłuuugo. mam nadzieję poczucie humoru nadal dopisuje a tego raki nie lubią :)
  Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny niskozróżnicowany
akos6

Odpowiedzi: 219
Wyświetleń: 63733

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-02-27, 11:21   Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny niskozróżnicowany
:lol: eh ta Mamcia ...
Wiesz co... Ty zapisuj może te teksty Mamci.... i wydaj kiedyś książkę. "Humor dla onkologicznych i nie tylko" :-D
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group