1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czy to rak ?
agusia12321

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 7639

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-06-30, 08:24   Temat: Czy to rak ?
Bardzo dziękuję Richelieu za wyczerpującą odpowiedź.
  Temat: Czy to rak ?
agusia12321

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 7639

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-06-29, 18:09   Temat: Czy to rak ?
Czy mógłby ktoś przetłumaczyć, bardzo proszę.
  Temat: Czy to rak ?
agusia12321

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 7639

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-06-25, 20:46   Temat: Czy to rak ?
W końcu mam w ręku ekspertyzę cytologiczną. Oto ona:
Rozpoznanie kliniczne: E.cu lub cm. (nie jestem pewna).
Jakość rozmazu: rozmaz zadowalający, komórki kanału szyjki/strefy przejściowej obecne, cytoliza, zatarcie obrazu przez leukocyty;
Ocena ogólna rozmazu:zmiany w komórkach nabłonka płaskiego/gruczołowego;
Zmiany zapalne:odczyn zapalny;
Zmiany odczynowe spowodowane: duże zm.zapalne w obrębie tarczy i kanału, intensywna metaplazja płaskonabłonkowa;
Nieprawidłowości komórek nabłonka płaskiego: o nieokreślonym znaczeniu(ASC-US), zmiany śródnabłonkowe stopnia małego CIN 1; Nieprawidłowości komórek nabłonka gruczołowego: nietypowe komórki gruczołowe o nieokreślonym znaczeniu (AGUS).
W związku z powyższym bardzo proszę o dokładne przetłumaczenie tegoż wyniku.
  Temat: Czy to rak ?
agusia12321

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 7639

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-06-18, 16:04   Temat: Czy to rak ?
Dziękuję serdecznie za szybką odpowiedź.
  Temat: Czy to rak ?
agusia12321

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 7639

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-06-18, 12:48   Temat: Czy to rak ?
Witam ponownie, nie odzywałam się dosyć długo, ponieważ czekałam na wynik cytologiczny; dzisiaj dowiedziałam się, że mam 3 grupę... w związku z tym mam pytanie jakie czekają mnie badania.. kolposkopia?
  Temat: Czy to rak ?
agusia12321

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 7639

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-06-04, 18:36   Temat: Czy to rak ?
Tak więc jestem już po wizycie u ginekologa. Pani ginekolog wykonała mi usg narządów rodnych, pobrała materiał do badania cytologicznego. Macica i jajniki w porządku, zaś na moje zapytanie co może być przyczyną moich krwawień i bóli podbrzusza dr. odpowiedziała, że podejrzewa zmiany hormonalne, ale mam poczekać jeszcze na wynik cytologii ...
  Temat: Czy to rak ?
agusia12321

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 7639

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-06-01, 15:13   Temat: Czy to rak ?
Na wizytę jestem umówiona na sobotę...
  Temat: Czy to rak ?
agusia12321

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 7639

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-06-01, 15:10   Temat: Czy to rak ?
Witam Wszystkich,

od kilku dni śledzę wątki ginekologiczne na forum w poszukiwaniu tematu, który mnie dotyczy;
otóż od pewnego czasu mam obfite miesiączki, bóle podbrzusza i krwawienia o przykrym zapachu nie związane z okresem,
czy może to być rak macicy?
Proszę o odpowiedź.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group