1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: ŻYCZENIA ŚWIATECZNE
agnieszka.waraksa

Odpowiedzi: 451
Wyświetleń: 145720

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-12-22, 18:26   Temat: ŻYCZENIA ŚWIATECZNE
Kochani
Czas świąteczny. Czas, kiedy składamy sobie życzenia; kiedy patrzymy optymistycznie w przyszłość.... Kiedy zwalniamy tempo życia, aby pomyśleć...
Życzę Wam wszystkim zdrowia; siły - zarówno w walce z chorobą, jak i w pomaganiu innym; radości; miłości; szczęścia. Życzę, aby czas świąteczny nie skończył się z kalendarzowym rokiem, ale trwał w Waszych sercach każdego dnia.
Dziękuję za to, że jesteście i dziękuję za to - jacy jesteście. Dziękuję, że reagujecie na potrzeby innych, co widać po zaangażowaniu w pisaniu postów. Dziękuję, że swoim postępowaniem propagujecie zasadę "zrozumienie nie boli".
Szczególnie dziękuję Administratorom forum - za serce, obecność, profesjonalność, oddanie, życzliwość, zrozumienie, mądrość, szlachetność.
Wczoraj dostałam życzenia "Kochana Agniesiu! Podobno każdy ma swojego anioła, którego jedynym zadaniem jest doprowadzić człowieka do nieba. Dla wielu bez wątpienia takim ziemskim aniołem jesteś Ty! Dla nas szczególnie.....". Chciałabym treść tych życzeń skierować do każdego z Was. Jesteście Aniołami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I jeszcze trochę prywaty z 2012 roku:
Spotkałam Anioła. Miał ludzką twarz i oczy pełne łez. Czuł, że skrzydło, którym codziennie okrywa innych boli. Potrzebował pomocy i otrzymał ją. Mimo bólu, smutku i cierpienia trwa - walcząc o godność i poszanowanie dla innych. Mam nadzieję, że ten Anioł będzie przy mnie zawsze. Nazywa się Madzia Kręczkowska. Mój Anioł, moja przyjaciółka, moja wyrocznia, mój nadzwyczajny bohater.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group