1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 24
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Proszę o interpretacje wyników
agni5

Odpowiedzi: 268
Wyświetleń: 60130

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-25, 22:53   Temat: Proszę o interpretacje wyników
MaFi cieszę się,że się odezwałaś, bo myślałam,że może coś złego się dzieje i się nie odzywasz. Super wieści, że u szwagra okey, ufam,że także psychicznie doszedł do siebie.
Pozdrawiam ciepło.
  Temat: Proszę o interpretacje wyników
agni5

Odpowiedzi: 268
Wyświetleń: 60130

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-06-14, 09:47   Temat: Proszę o interpretacje wyników
Będę trzymać kciuki za Twojego szwagra i mojego tatę, który ma jutro TK.Pozdrawiam serdecznie.
  Temat: Proszę o interpretacje wyników
agni5

Odpowiedzi: 268
Wyświetleń: 60130

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-06-01, 10:21   Temat: Proszę o interpretacje wyników
Mafi cieszę się,że szwagier ma apetyt, bo to jest oznaką powrotu do zdrowia.Trzymam kciuki za dalsze dobre wieści.Pozdrawiam.
  Temat: Proszę o interpretacje wyników
agni5

Odpowiedzi: 268
Wyświetleń: 60130

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-03-24, 09:47   Temat: Proszę o interpretacje wyników
Mafi cieszę się razem z Tobą,że wynik jest dobry.To dziwne jednak,że szwagier go nie otrzymał, bo przecież jeden egzemplarz jest zawsze dla pacjenta.
Pozdrawiam.
  Temat: Proszę o interpretacje wyników
agni5

Odpowiedzi: 268
Wyświetleń: 60130

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-03-19, 19:21   Temat: Proszę o interpretacje wyników
Mafi wierzę,że wynik będzie dobry! Wiem co oznacza czekanie, bo ostatnio przez to przechodziłam. Nie wiem w jakim mieście szwagier się leczy, ale okres czekania na opis TK jest i tak znacznie krótszy niż u nas.
Mój wujek brał udział w programie podwójnie ślepej próby przy raku prostaty i był zadowolony ponieważ dzięki temu programowi miał zapewnionych darmowych wiele badań.Tak jak pisze DDS było też mnóstwo papierów do wypełnienia.
Rozumiem,że z tego co piszesz szwagier będzie zaproszony do udziału w badaniu bez względu na wynik TK?
Trzymam kciuki.Pozdrawiam.
  Temat: Proszę o interpretacje wyników
agni5

Odpowiedzi: 268
Wyświetleń: 60130

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-03-15, 10:26   Temat: Proszę o interpretacje wyników
Mafi cieszę się,że udało Ci się w cztery oczy porozmawiać ze szwagrem.Dobrze,że masz już to za sobą.
A co do przerzutów to niestety ta choroba jest nieprzewidywalna i nie wiadomo co będzie. Tłumaczę też tak sobie, ale wiem jest ciężko żyć w takiej niepewności.
Trzymam kciuki za wyniki.Pozdrawiam.
  Temat: Proszę o interpretacje wyników
agni5

Odpowiedzi: 268
Wyświetleń: 60130

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-03-12, 15:45   Temat: Proszę o interpretacje wyników
MaFi, zgadzam się z wypowiedzią madziorka.Zresztą moja mama przyjmuje podobną postawę obronną jak Twoja siostra. Też uważa,ze najgorsze za nami i najlepiej o problemie nie mówić głośno, bo wtedy go nie ma.Tak samo mnie to irytuje jak Ciebie zachowanie siostry więc naprawdę świetnie Cię rozumiem Mafi.Twój Szwagier jest jeszcze młody, ma dzieci małoletnie(z tego co pamiętam,że pisałaś) więc ma dla kogo żyć. Trzeba koniecznie mu pomóc. Trzymam kciuki Mafi za misję, która przed Tobą.Pozdrawiam cieplutko.
  Temat: Proszę o interpretacje wyników
agni5

Odpowiedzi: 268
Wyświetleń: 60130

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-03-09, 09:34   Temat: Proszę o interpretacje wyników
Mafi przy depresji rozmowa z psychologiem nie wystarczy.Potrzebne są środki farmakologiczne. Nie liczcie na to,że stan psychiczny szwagra sam się poprawi.Mam świadomość,,że na pójście do psychiatry jest ciężko namówić,ale nie można tego tak zostawić.
Mój tata po operacji sam dobrowolnie zgłosił się do Akademii Walki z Rakiem.Jednak gdy na pierwszym spotkaniu zaproponowano mu od razu płatną wizytę u psychiatry to bardzo się zdenerwował i więcej tam nie poszedł.
  Temat: Proszę o interpretacje wyników
agni5

Odpowiedzi: 268
Wyświetleń: 60130

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-03-08, 15:08   Temat: Proszę o interpretacje wyników
Mafi myślałam często co u Was, gdy się nie odzywałaś.Bardzo mi przykro,że tak koszmarnie rozpoczął Ci się ten rok.
A co do szwagra, to pewnie ma depresję.Pisała na ten temat DDS w wątku madziorka.
Jeśli nie da się go namówić na wizytę u psychiatry to może lekarz rodzinny coś przepisze.
Trzymam kciuki za pomyślny wynik tomografu.
Pozdrawiam serdecznie.
  Temat: Proszę o interpretacje wyników
agni5

Odpowiedzi: 268
Wyświetleń: 60130

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-17, 22:51   Temat: Proszę o interpretacje wyników
Mafi Twój szwagier będzie na pewno zaskoczony, gdy dostanie Twój list.Ufam,że odbierze go pozytywnie. Trzymam kciuki, by chciał opowiedzieć Ci o swoich lękach i obawach.!!!!! Wciąż jest w naszym społeczeństwie ten idiotyczny stereotyp,że mężczyźnie nie wypada płakać i mówić o uczuciach....
  Temat: Proszę o interpretacje wyników
agni5

Odpowiedzi: 268
Wyświetleń: 60130

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-17, 22:09   Temat: Proszę o interpretacje wyników
Mafi świetny pomysł !!!!! Wiem,że taki sposób zalecany jest czasem przez psychologów i terapeutów.Gratuluję Ci wyczucia i intuicji.
  Temat: Proszę o interpretacje wyników
agni5

Odpowiedzi: 268
Wyświetleń: 60130

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-13, 22:57   Temat: Proszę o interpretacje wyników
Mafi cieszę się,że Twój szwagier ma dobry wynik usg i ilość płynu w miejscu po drugim płucu zmniejsza się. Może warto zapytać lekarza, czy jest badanie, które mogłoby pokazać czy komórki w kikucie oskrzela zostały zniszczone, czy nie? Jeśli jest to domniemam,że jest to bronchoskopia.....
Na pewno wypadanie włosów to nie jest nic przyjemnego,ale jakie ono ma znaczenie, gdy walczy się o życie!!! Mój tata od operacji walczy z łuszczycą,ale wydaje mi się ona tak bardzo nieistotna i modlę się tylko o to, by nie było przerzutów.
Może szwagier chciał byście z siostrą zobaczyły jak bardzo się boi.Podobnie jak Ty uważam,że unikanie tematu nie załatwia sprawy.
Może szwagier chciałby skorzystać z pomocy psychologa? Wiem,ze w każdym CO jest to możliwe.
Pozdrawiam ciepło. Trzymajcie się.
  Temat: Proszę o interpretacje wyników
agni5

Odpowiedzi: 268
Wyświetleń: 60130

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-12, 22:56   Temat: Proszę o interpretacje wyników
Mafi mój tata jest 9 miesięcy po operacji,a przytył tylko 4 kg od zabiegu mimo,że nie najgorzej u niego z apetytem.Najważniejsze, by waga u szwagra nie spadała. Super,że nie pali, to najważniejsze!
Pozdrawiam cieplutko.Agnieszka
  Temat: Proszę o interpretacje wyników
agni5

Odpowiedzi: 268
Wyświetleń: 60130

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-06, 21:39   Temat: Proszę o interpretacje wyników
Mafi świetnie Cię rozumiem. Na okres noworoczny wyjechałam na kilka dni i z obawą po przyjeździe włączałam komputer, co zastanę na forum. Obojętnie ile lat mają nasi bliscy, zawsze odchodzą za wcześnie....
Mój tata w przyszłym tygodniu skończy 71 lat. Mimo to nie potrafię się ,,cieszyć'',że tak późno zachorował.
Życzę, by Twój szwagier dobrze zniósł chemię. Pozdrawiam serdecznie.
  Temat: Proszę o interpretacje wyników
agni5

Odpowiedzi: 268
Wyświetleń: 60130

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-20, 00:16   Temat: Proszę o interpretacje wyników
Mafi ja po operacji mojego taty, gdy miałam wątpliwości czemu nie będzie miał chemii przesłałam e -mail do profesora Jasemma , gdzie podałam wszystkie wyniki . Gdzieś w necie przeczytałam uprzednio,że ów słynny onkolog specjalizujący się w raku płuc odpowiada na takie elektroniczne listy. Odpowiedział mi jeszcze tego samego dnia. Może to głupi pomysł,ale pomyślałam sobie,że może mogłabyś spróbować do niego napisać i zapytać o kwestie radioterapii.
Pozdrawiam serdecznie i życzę, by szwagier nie miał uciążliwych objawów ubocznych po chemii.Trzymajcie się ciepło!
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group