1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Progresja zmiany w lewym płucu
agni5

Odpowiedzi: 123
Wyświetleń: 42160

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-10-25, 19:18   Temat: Progresja zmiany w lewym płucu
Joasiu przytulam Cię ciepło...Przyjmij wyrazy współczucia....
  Temat: Progresja zmiany w lewym płucu
agni5

Odpowiedzi: 123
Wyświetleń: 42160

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-07-25, 20:46   Temat: Progresja zmiany w lewym płucu
Współczuję tej ogromnej tragedii.Życzę, by operacja taty była jak najszybciej i jak najpomyślniej przebiegła.Trzymaj się.
  Temat: Progresja zmiany w lewym płucu
agni5

Odpowiedzi: 123
Wyświetleń: 42160

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-07-01, 16:40   Temat: Progresja zmiany w lewym płucu
Joanno czytałam,że prof. Orłowski to świetny specjalista i autorytet medyczny, więc na pewno udzieli wam fachowej konsultacji.Operował ministra Religę.
Rozumiem,że szukasz konsultacji u różnych onkologów, bo ja też tak robiłam,lecz wszyscy mówili to samo.Mój tata też miał stopień zaawansowania IIb, jest już po operacji.Towarzyszą Ci moje życzliwe myśli.Pozdrawiam.Agnieszka
  Temat: Progresja zmiany w lewym płucu
agni5

Odpowiedzi: 123
Wyświetleń: 42160

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-06-30, 16:38   Temat: Progresja zmiany w lewym płucu
Znalazłam w internecie, że na pewno na Oddziale Pulmonologicznym SP ZOZ w Proszowicach, czyli w Małopolsce.Również w Łodzi.Podaj jaki rejon kraju Cię interesuje to wtedy będzie łatwiej.
  Temat: Progresja zmiany w lewym płucu
agni5

Odpowiedzi: 123
Wyświetleń: 42160

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-06-30, 10:29   Temat: Progresja zmiany w lewym płucu
Joanna, trzymam kciuki, by tatę zakwalifikowano do operacji.Wiem jakie okropne jest to czekanie!Pozdrawiam ciepło :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group