1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak (jedynego) moczowodu
agata78522

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 1234

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2023-04-19, 22:15   Temat: Rak (jedynego) moczowodu
No tak, u nas było podobnie...
Trzymam kciuki ! 😊
  Temat: Rak (jedynego) moczowodu
agata78522

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 1234

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2023-04-19, 21:55   Temat: Rak (jedynego) moczowodu
Wiem o czym piszesz... u nas w przypadku taty stan pogarszał się z dnia na dzień. W ciągu tych trzech miesięcy był więcej czasu w szpitalu niż w domu bo ciągle gorączkował.
O tyle dobrze ze trafiliśmy w cudowne miejsce jeśli chodzi o opiekę bo zawsze służyli pomocą.
A jak samopoczucie Twojego Taty ? Jak on to znosi? Jakie ma nastawienie ?
  Temat: Rak (jedynego) moczowodu
agata78522

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 1234

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2023-04-18, 22:53   Temat: Rak (jedynego) moczowodu
Hej :)
Przeczytałam Waszą historię, i mogę porównać z czasem leczenia i diagnozy wśród 3 bliskich mi osób. Co prawda każda z nich to zupełnie inny przypadek i inne schorzenia.
Mój tata dostał rozpoznanie szpiczaka mnogiego, w ciągu miesiąca podjęte było leczenie, bezskuteczne bo zmarł po 3 miesiącach od diagnozy przez bardzo nietypowy przebieg choroby.

Teściowa- niskozdoznicowany rak żołądka
Tutaj też poszło w miarę szybko z procedurami. W około miesiąc pd diagnozy już była po operacji - żyję do dnia dzisiejszego i ma się całkiem dobrze.

Dziadek - świeża sprawa rak prostaty.
Zaczęło się coś dziać w grudniu szereg badań i wczoraj dostaliśmy wynik rezonansu - rak ( można poczytać wątek niżej )
U dziadka też dlugo to trwa wszystko... tylko tutaj skomplikowana sytuacja bo dziadek ma różne inne choroby.
Ale i ja Ty musimy być dobrej myśli.
Każdy przypadek jest inny . Niestety nasza służba zdrowia nie zawsze działa tak jak powinna i to jest straszne :(

Przyszłam tu życzyć powodzenia i trzymam kciuki za Tate :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group