1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak pęcherza u mojej mamy
agas801

Odpowiedzi: 83
Wyświetleń: 24187

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2017-07-24, 14:55   Temat: Rak pęcherza u mojej mamy
ja trzymam za Was kciuki. U nas odmiennie - moja mama jak wcześniej pisałam jest po cystektomii i miesiąc temu miała operację płuca - też przypętał się nowotwór. teraz czekamy na konsultację co dalej, bo wyniki badań nie są jednoznaczne, a choroby towarzyszące są przesłanką do stałej obserwacji a nie leczenia onkologicznego.
Może i są u Twojej mamy przerzuty ale pamiętaj dopóki chcą ją leczyć bo jest czym ją leczyć to wielkie szczęście. Może w Twojej opinii to mało ale mimo wszystko coś się dzieje. Bezsilność jest straszna, na szczęście Was nie dotyczy :) plotę trzy po trzy.... pewnie tak myślisz, ale wierzę, że coś pomoże.
Pewnie banalnie zabrzmi, ale moja mama powiedziała mi ostatnio, że zmieniła zdanie i nie traktuje raka jak coś co ja zabija - to raczej kolejna rzecz którą ma i stara się z nią żyć, coś w rodzaju choroby jak każda inna choć czasem płacze i bywa sparaliżowana strachem.
Jestem z Wami myślami.
  Temat: Rak pęcherza u mojej mamy
agas801

Odpowiedzi: 83
Wyświetleń: 24187

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2017-06-26, 08:30   Temat: Rak pęcherza u mojej mamy
Witaj Ewo,

Czytam to forum i wracają wspomnienia niepewności i strachu z 2015 r. U mojej mamy zdiagnozowano tak jak u Twojej nowotwór. Zakończyło się cystektomią - początki trudne ale czas wszystko weryfikuje i wszystko się poukładało.
Czytam i widzę, że tak jak i nas nie omijają Was problemy. Z czystym sumieniem na przeprowadzenie operacji i leczenie polecam placówkę w Chorzowie - Śląskie Centrum Urologii "Urovita". Wspaniali ludzie i pacjenci z całej Polski. Wybór należy do Was.
Nie chciałam tu pisać lecz po rozmowie z Mamą uznałyśmy, że każde wsparcie jest ważne :)
Trzymamy kciuki i służymy pomocą.

Pozdrawiam
Agnieszka
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group