1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 9
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nowotwor złośliwy ślinianki na prawym podniebieniu
agalla

Odpowiedzi: 63
Wyświetleń: 41440

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2017-08-01, 13:43   Temat: Nowotwor złośliwy ślinianki na prawym podniebieniu
Własciwie to jestem w trakcie "studiowania" tego problemu i sporo tego jest... oraz wszystkich zmian do wprowadzenia. Ale działam i do przodu.. :)
  Temat: Nowotwor złośliwy ślinianki na prawym podniebieniu
agalla

Odpowiedzi: 63
Wyświetleń: 41440

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2017-07-05, 10:56   Temat: Nowotwor złośliwy ślinianki na prawym podniebieniu
Iga jak sie masz? Coś cicho tu u ciebie... Ja miałam wszystkie badania kontrolne i wyniki są dobre; bardzo się cieszę! Strasznie sie jakoś denerwowałam. Tylko kurcze, mam lekką niedoczynność tarczycy i endo chce mi dać leki, ale ja nie bardzo sie palę do tego... Napisz co u ciebie! ||Plss||
  Temat: Nowotwor złośliwy ślinianki na prawym podniebieniu
agalla

Odpowiedzi: 63
Wyświetleń: 41440

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-09-28, 11:55   Temat: Nowotwor złośliwy ślinianki na prawym podniebieniu
Iga polecam ci tę strone, dużo info (i sporo czytania) na temat ACC i co robią na polu badawczym.... może kiedyś znajdą nową metode leczenia, bo bardzo się starają! U mnie też wszystko dobrze, i bardzo sie ciesze że obydwie jesteśmy ok! ::dance::

http://www.accrf.org/rese...ished-articles/
  Temat: Nowotwor złośliwy ślinianki na prawym podniebieniu
agalla

Odpowiedzi: 63
Wyświetleń: 41440

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-09-10, 21:48   Temat: Nowotwor złośliwy ślinianki na prawym podniebieniu
Iga; jak sie masz? Robiłaś już badania kontrolne? Ja właśnie czekam na swoje wyniki; troche się denerwuje, chociaż RTG płuc jest dobre. Jak sobie radzisz dalej z dietą? Nosisz dalej protezke czy już wyrzuciłaś?
Daj znak życia, pozdrawiam!!!
  Temat: Nowotwor złośliwy ślinianki na prawym podniebieniu
agalla

Odpowiedzi: 63
Wyświetleń: 41440

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-08-06, 09:07   Temat: Nowotwor złośliwy ślinianki na prawym podniebieniu
To wspaniała wiadomość,cieszę się bardzo!!! Dobrego wypoczynku życze! Ja tez wkrótce bede mieć badania a twoje dobre wyniki dają mi nadzieje, i już mniej sie denerwuje.
  Temat: Nowotwor złośliwy ślinianki na prawym podniebieniu
agalla

Odpowiedzi: 63
Wyświetleń: 41440

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-07-15, 08:32   Temat: Nowotwor złośliwy ślinianki na prawym podniebieniu
Mysle ze wszystko bedzie ok, daj znac. Ja mam badania za miesiąc. Trzymaj sie!
  Temat: Nowotwor złośliwy ślinianki na prawym podniebieniu
agalla

Odpowiedzi: 63
Wyświetleń: 41440

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-06-30, 14:35   Temat: Nowotwor złośliwy ślinianki na prawym podniebieniu
Iga,jak sie masz? Coś zamilkłaś. Chodzisz dalej regularnie na kontrole,jak często je masz teraz? U mnie wszystko dobrze,kontrolki mam jednak 2 razy w roku. Pozdrawiam!
  Temat: Nowotwor złośliwy ślinianki na prawym podniebieniu
agalla

Odpowiedzi: 63
Wyświetleń: 41440

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-11-08, 18:51   Temat: Nowotwor złośliwy ślinianki na prawym podniebieniu
Iga jak sie masz? Czy wiesz moze jakie sa przepisy prawne co do czestosci kontroli dla osob z ACC po 5-ciu latach po operacji? Ja chce miec kontrole raz w roku ale moj dr sie nie zgadza i musze co 6 miesiecy sie pokazywac. Pytam bo tylko ciebie znam z ACC na forum.
  Temat: Nowotwor złośliwy ślinianki na prawym podniebieniu
agalla

Odpowiedzi: 63
Wyświetleń: 41440

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-06-03, 14:58   Temat: nowotwor zlosliwy slinianki
Iga jak sie masz? Czy rzeczywiscie jestes taka konsekwentna w swojej diecie? Myslisz ze ci pomaga jakos? Co w koncu postanowilas z tymi kontrolami? Ja tez kiedys mialam lekki kryzys ale teraz ich pilnuje. Pytam bo mamy ten sam typ nieproszonego goscia. Ale u mnie jak do tej pory wszystko ok. Pozdrawiam.Agalla
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group