1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi przewodowy - przerzuty do wątroby i do kości
agakacz

Odpowiedzi: 191
Wyświetleń: 84187

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-03-07, 17:30   Temat: Rak piersi przewodowy - przerzuty do wątroby i do kości
sojka jak twoja mamci i jak ty się trzymasz, co u was słychać jak choroba daj znać.

My na razie czekamy na wyniki histop wycinka wątroby i już 2,5 tygodnia a wyników brak. Mama jest bardzo słaba i wieczorem wcześnie idzie spać ale przez cały dzień pomaga mi z dziećmi i w pracach domowych. :)

Odezwij sie.

Dziękuję wszystkim za wsparcie :)
  Temat: Rak piersi przewodowy - przerzuty do wątroby i do kości
agakacz

Odpowiedzi: 191
Wyświetleń: 84187

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-01-24, 20:15   Temat: Rak piersi przewodowy - przerzuty do wątroby i do kości
Soja - trzymam kciuki za Twoją Mamcię i za ciebie - wiesz, że będzie dobrze :lol: musi być!!
U nas narazie zawieszenie bo mama czeka konsultację onk.
Wiesz popieram koleżankę Lideczkę, musisz dbać o siebie nie zapominając o Mamie. Wiem, to trudne ale razem damy radę.

A co do lekarzy to każdemu przydałyby się konsultacje z rodziną chorego bo inaczej wychodzą na strasznie zaskoczonych |wht?!| .

Pozdrawiam ;) i bądźmy dobrej myśli i każdy dzień traktujmy jak święto.
  Temat: Rak piersi przewodowy - przerzuty do wątroby i do kości
agakacz

Odpowiedzi: 191
Wyświetleń: 84187

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-01-23, 21:14   Temat: Rak piersi przewodowy - przerzuty do wątroby i do kości
Wittaj SOJA!
Dziękuję za odpowiedź. :) . Jesteś super. Wiem, że Wam się uda i mojej mamie też bo takich ludzi kocha też Bóg.
Pozdrawiam serdecznie i będę pisać o kolejnych krokach w chorobie, bo to może pomóc. To takie uwolnienie jak nie ma się z kim pogadać.
My z mamą jesteśmy same ja nie mam rodzeństwa, a mój ojciec zmarł jak miałam 6 lat i mama nie wyszła drugi raz za mąż. Cały czas jest ze mną pomaga przy domu i dzieciach i tak sobie żyjemy. Już 5 lat walczymy z rakiem pmputacji piersi i jak na razie było ok mam nadzieję, że i to przetrwamy.

Życzę Tobie SOJU i Twojej mamie i całej rodzince wiele sił. I liczę na wsparcie ::thnx::
  Temat: Rak piersi przewodowy - przerzuty do wątroby i do kości
agakacz

Odpowiedzi: 191
Wyświetleń: 84187

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-01-18, 19:40   Temat: Rak piersi przewodowy - przerzuty do wątroby i do kości
Witaj SOJA!
Mam do Ciebie pytanie i prośbę.
Jak Twoja mama. Przeczytałam cały wątek i jestem w szkou, że dajesz radę. Ja chyb nie przetrwam.
Moja mama jest w podobnej sytuacji do Twojej. W 2005 roku miała operację usunięcia prawej piersi, podawano jej tamoxifen przez 5 lat i badania były super, a teraz po 5 latach wyszły zmiany na wątrobie, w trzech różnych miejscach po jednej zmianie poza tym nigdzie przerzutów nie wskazano nawet po TK. Czuje się dobrze, dostała nowy lek FEMARA i na razie (po tygodniu) żadnych reakcji negatywnych. MOŻE WIESZ JAKIE SĄ OPINIE NA TEMAT TEGO LEKU LUB KTOŚ ZARZYWA I WIE _ PROSZĘ O ODP.
Na początku lutego ma iść na badania szczegółowe i na chemię. Chciałam zapytać czy pracujesz i masz rodzinę? Ja pracuję i mam 2 dzieci i jestem sama z nimi i mamą bo mąż pracuje i przyjeżdża do domu tylko na niedzielę. Co mam robić, jak jej pomóc nie wiem co mam robić jestem bezsilna, jak sobie poradzę z dziećmi, mamą i dojazdami na onko, pracą, domem ... Proszę o radę co robić jak z tym żyć nie mam siły.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group