1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 11
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 1,5 mm, przerzuty do węzłów
agah2o

Odpowiedzi: 341
Wyświetleń: 133294

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-02-18, 15:04   Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 1,5 mm, przerzuty do węzłów
Basiu - tak bardzo mi żal. Twoje słowa w wątku i te w prywatnych wiadomościach były dla mnie bardzo, bardzo ważne. Bardzo mi pomogły w pierwszym okresie szoku po diagnozie.
Umawiałyśmy się na spotkanie osobiste na zlocie u Gazdy we wrześniu. Niestety ja nie dojechałam ale zapewniałam, że poznamy się wiosną na następnym zlocie ..... Basiu - kiedyś się spotkamy , a teraz odpocznij Kochana. ::rose:: :littlehs:
  Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 1,5 mm, przerzuty do węzłów
agah2o

Odpowiedzi: 341
Wyświetleń: 133294

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-06-06, 08:05   Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 1,5 mm, przerzuty do węzłów
Berta napisał/a:
Dzisiaj w CO w Warszawie podpisałam zgodę na Badanie kliniczne Ipilimumabem.
Jeszcze tylko badania i zacznę leczenie


Basiu - przykro mi z powodu progresji , ale cieszę się , że zaczynasz leczenie ipi -niech przepędzi gada z Twojego organizmu.
Walczymy :trtd:
ściskam Cię Agnieszka
  Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 1,5 mm, przerzuty do węzłów
agah2o

Odpowiedzi: 341
Wyświetleń: 133294

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-06-04, 08:57   Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 1,5 mm, przerzuty do węzłów
roman1130 napisał/a:
Basiu jutro cały dzień jestem z Tobą... i nie tylko jutro
Berta,
ja też |przytula|
  Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 1,5 mm, przerzuty do węzłów
agah2o

Odpowiedzi: 341
Wyświetleń: 133294

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-05-09, 21:54   Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 1,5 mm, przerzuty do węzłów
Berta,
.
Berta napisał/a:
21 maja zaplanowane jest TK katki i brzucha
a kolejna chemia 4 czerwca.Oczywiście jak badania będą ok.
:uhm!:
trzymam kciuki :uhm!:
  Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 1,5 mm, przerzuty do węzłów
agah2o

Odpowiedzi: 341
Wyświetleń: 133294

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-04-06, 14:28   Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 1,5 mm, przerzuty do węzłów
Berta,
Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych,
pełnych wiary, nadziei i miłości,
i serdecznych spotkań w gronie rodziny
ps - trzymam za Ciebie kciuki - damy radę

:/pociesza:/
  Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 1,5 mm, przerzuty do węzłów
agah2o

Odpowiedzi: 341
Wyświetleń: 133294

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-03-21, 14:47   Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 1,5 mm, przerzuty do węzłów
Berta, co u Ciebie ? Jak się czujesz?
  Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 1,5 mm, przerzuty do węzłów
agah2o

Odpowiedzi: 341
Wyświetleń: 133294

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-03-06, 16:37   Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 1,5 mm, przerzuty do węzłów
Berta, ja też jestem z Tobą , dużo sił i zdrówka :tull:
  Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 1,5 mm, przerzuty do węzłów
agah2o

Odpowiedzi: 341
Wyświetleń: 133294

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-02-21, 15:54   Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 1,5 mm, przerzuty do węzłów
SUPER!!!! cieszę się z Tobą - będzie dobrze - trzymam kciuki za wyniki w kierunku BRAF [usmiech]
  Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 1,5 mm, przerzuty do węzłów
agah2o

Odpowiedzi: 341
Wyświetleń: 133294

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-02-15, 20:20   Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 1,5 mm, przerzuty do węzłów
Berta,
kibicuję Ci całym sercem :tull: Trzymaj się !! Dobrze, że teraz zacznie się konkretne leczenie.
  Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 1,5 mm, przerzuty do węzłów
agah2o

Odpowiedzi: 341
Wyświetleń: 133294

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-01-28, 11:37   Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 1,5 mm, przerzuty do węzłów
Berto - trzymaj się i nie poddawaj. Teraz jesteś w najlepszych rękach. Zyczę Ci dużo wiary i siły do walki z tym podłym gadem .Trzymam kciuki kochana. :tull: :littlehs:
  Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 1,5 mm, przerzuty do węzłów
agah2o

Odpowiedzi: 341
Wyświetleń: 133294

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-01-17, 10:01   Temat: Czerniak, Clark III, Breslow 1,5 mm, przerzuty do węzłów
trzymaj się ciepło - i szybciutko dochodź do sił - teraz musi być już tylko lepiej. Trzymam kciuki ze wszystkich sił. :uhm!:
pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group