1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: nowotwór z przerzutami
aga25255

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 3622

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-10-31, 12:37   Temat: nowotwór z przerzutami
Lekarz i tak juz powiedział ojcu, że niestey ma małe szanse..tylko małe szanse na życie czy wyleczenie? cały czas się łudzę...dowiadywałam się dokładnie że to guzy na jelitach z przerzutami do trzustki, wątroba uszkodzona. Guzy sa porozsiewane dosyć gęsto, lekarz wciąz powtarza że szkoda że tatao zgłosił się tak póżno.,Tata wciąż zartuje, że mama znajdzie kogoś innego, ze da radę, jakby wiedział, że umrze, nie chce aby sie poddał. Wczoraj wstał i poszedł do łazenki z pomocą pielegniarek, pochwalił się tym przez telefon, ale szybko zakończył rozmowe, bo ten spacer do łazenki bardzo go zmęczył, jest pacjentem leżącym, dziś ma nawet mieć wyjętą sonde..ja myślę, że ten spacer do łazenki był po to, by pocieszyć nas , że przecież jest ok, że on daje radę. Mama już wie, że tu piszę, nie ma nic przeciwko, rozumie, że chwytam się wszystkiego, by pomóc ojcu, czegoś próbuje się dowiedzieć. Wciąż czekam na te nieszczęsne wyniki... :uuu: i wspaniale że istnieje takie forum, to pomaga, naprawdę
  Temat: nowotwór z przerzutami
aga25255

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 3622

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-10-30, 20:02   Temat: nowotwór z przerzutami
bardzo dziekuje za odpowiedź, wynik histopatologiczny będzie w środę, wyniku tk niestety nie mam przed sobą, moi odzice jeszcze nie wiedza, ze tu pisze, ale czytałam coś o laserach w szwecji, że to pomaga, ze guzy zmniejsza bez pdoawania chemi
  Temat: nowotwór z przerzutami
aga25255

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 3622

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-10-30, 13:21   Temat: nowotwór z przerzutami
Moj tata ma 51 lat niedawno znalazł sie w szpitalu. Bolał go brzuch usg wykazało płyn w jamie brzusznej. Otworzyli go i okazało się za ma pełno ukrytych guzów, których nie widać było na tk. Lekarz wzioł wycinek guza do badania histopatologicznego, wynik bedzie w środę. Ale podejrzewa, że to rak z przerzutami do trzustki. Czekam na wynik tego badania, mam cały czas nadzieję ze nie jest az tak żle, po jest jeszcze opcja ze to guzy gruźlicze. Wymiotował po zabiegu krwią, jast osłabiony, ale w kontakcie, rozmawia, dzwoni. Mają go przenieśc na onkologię. Ja cały czas wierzę, ze pożyje jeszcze. Mam taka nadzieje i wiarę że tak będzie. Ze dadzą mu chemię i wytną żołądek i jeszcze pożyje...kochani...czy ktoś miał taki przypadek? co robia lekarze? dają chemię i czy to wydluza zycie? czy tylko go z gory przekresla? wiem ze nie wylecza zlosliwego raka bo sie nie da...ale jednak mam nadzieje ze pozyje jescze..,bardzo ko kocham

[ Dodano: 2016-10-30, 13:29 ]
dodam iz brat mojego taty (identyczni bliżniacy) zmarł rok temu na raka płuc..zmarł szybko, zaledwie trzy dni od przyjecia do szpitala...mial juz przerzuty do mozgu :-(
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group