1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 11
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak nosogardła
aga1978

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 13501

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-11-25, 12:05   Temat: Rak nosogardła
witam,jesteśmy po 1 kontroli i po 1 badaniu rezonansu głowy ,nowotwór zmniejszył mase do 1/5 (główny) nie mam wyniku zeby zamiejsci poniewaz lekarz prosil o pozostawienie na konsultacje,,czekamy na kolejne badanie tym razem rezonans z kontrastem,martwie sie bo dlugo to wszystko trwa, przypomne ze maz wyszedl na poczatku wrzesnia ze szpitala po 2 miesiecznym pobycie ,czy tak to sie odbywa ze trzeba czekac ?bo martwie sie i nie wiem co dalej czy kolejne naswietlania i kiedy moga byc ,jaka przerwa musi byc,czy ktos moze podpowiedziec bo nie wiem czemu to tak sie ciagnie czy to normalne?
  Temat: Rak nosogardła
aga1978

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 13501

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-09-30, 12:45   Temat: Rak nosogardła
mąz 3 tydzien jak wrocil ze szpitala ciagle ma problemy z jedzeniem,niestety nerki nie wrocily jeszcze takze jest dializowany-nie wiem czy latac po specjalistach czy czekac i miec nadzieje ze moze zaczna pracowac,jutro jedziemy na kontrol zobaczymy jak to wyglada z tym rakiem
  Temat: Rak nosogardła
aga1978

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 13501

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-09-02, 08:12   Temat: Rak nosogardła
dodaje kartę informacyjna leczenia





[ Dodano: 2015-09-02, 09:14 ]
czy mógłby ktoś mi odp jak sytuacja wygląda
  Temat: Rak nosogardła
aga1978

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 13501

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-08-28, 11:23   Temat: Rak nosogardła
postaram sie dowiedziec napisze jesli nie ,to bede czekac az wyjdzie ze szpitala wtedy chyba oddadza cala dokumentacje?!
  Temat: Rak nosogardła
aga1978

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 13501

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-08-28, 07:35   Temat: Rak nosogardła
taki stan nerek ile moze trwac za nim okaze sie ze juz jest przewlekla niewydolnosc i zapozno na cokolwiek,?czekam az wroci ze szpitala polece na konsultacje z historia i przebiegiem leczenia moze cos poradzi ,bo teraz to nic kompletnie nie wiem,czy da sie cos zrobic czy juz amen czemu tyle czasu czekali z ta przetoka praiwe miesiac i ciagle mowia trzeba miec nadzieje to takie skomplikowane czy nie wiedza
  Temat: Rak nosogardła
aga1978

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 13501

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-08-27, 13:46   Temat: Rak nosogardła
nerki bez zmian jutro bedzie zabieg przetoka ,tazke chyba juz nie rusza :(
  Temat: Rak nosogardła
aga1978

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 13501

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-08-26, 06:50   Temat: Rak nosogardła
rozmawialam z pania nefrolog ktora prowadzi teraz meza powiedziala ze trzeba miec nadzieje czasem ruszaja tyle ze to juz dlugo trwa ,nie wiem ile taki stan moze sie utrzymywac za nim juz bedzie koniec,no i co z tym rakiem chemii juz nie dostanie zostaje radioterapia tylko 5 szt,guz na szyi skurczyl sie teraz na 2-3cm

[ Dodano: 2015-08-26, 07:51 ]
co robic po wyjscie ze szpitala o jakie badania sie domagac i kiedy wiem ze badania z kontrastem tez nie zrobia
  Temat: Rak nosogardła
aga1978

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 13501

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-08-25, 13:08   Temat: Rak nosogardła
nie bardzo wiem co mu podaja wiem ze walcza o te nerki badaja krew bilans wodny robia ostatnio byla niewielka poprawa ,ale co dalej nie wiem, 2 tydzien jak woza go na dializy ,a problem z nerkami pojawil sie 3 tyg temu po 3 chemii,dzis robili mu doplera chca wstawic chyba przetoke,to co pisze to wiem z relacji meza,tazke co robic czekac az wyjdzie ze szpitala i szukac specjalisty,czy da sie wyjsc z tego czy marne szanse czas leci,lekarz zbytnio mnie na duchu nie podniosl jak rozmawialm ostatnio,tazke martwie sie strasznie czy da sie wyjsc z tego raka podobno zaawansowany co z nerkami ile czasu za nim bedzie za pozno o nie walczyc
  Temat: Rak nosogardła
aga1978

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 13501

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-08-25, 09:27   Temat: Rak nosogardła
mąz leczy sie w olsztynie ,najperw mial kilka naswietlen +chemia raz w tygodniu w sumie dostal 3 w odstepach tydzien ,dzis ma 30 naswietlanie dolozyli mu jeszcze 5,
  Temat: Rak nosogardła
aga1978

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 13501

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-08-24, 10:01   Temat: Rak nosogardła
znalazlam tylko zanim trafil do szpitala









  Temat: Rak nosogardła
aga1978

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 13501

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-08-21, 12:00   Temat: Rak nosogardła
Witam,

u mojego męża wykryto raka nosogardla z przerzutem do wezlow chlonnych T3N2M0,G3
leczenie radioterapia + chemioterapia ,

po 3 chemii przestały pracowac mu nerki ,
czy to normalana reakcja co dalej?
narazie go dializuja chemia odstawiona ,nie wiem co robic ,czy nerki wroca?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group