1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: niepokojące objawy
aga12345

Odpowiedzi: 309
Wyświetleń: 115378

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-10-01, 02:07   Temat: niepokojące objawy
Bonaj, Ja bym nie była od razu za podaniem morfiny= sie to w zasadzie z odchodzeniem, brakiem kontaktu.Właśnie tak to wpływa na chorych, szybko po tym tracą świadomość. Ale tak radzą lekarze, ciekawe czemu? Czytałam już multum wątków i zawsze po podawaniu systematycznie morfiny lub innych leków z tej dziedziny ludzie odpływają. To prawda, można temu zapobiegać jak długo się da. Liczę, że u Was, jest to jeszcze możliwe i nie należy się do tego posuwać. Życzę dużo sil i jak najmniej korzystania z takich środków, by w pełni chora była wszystkiego świadoma, a nie spała dzień i noc.
Pozdrawiam.

[ Komentarz dodany przez Moderatora: majkelek: 2015-10-01, 08:05 ]
Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę jaką kompletną bzdurę udało Ci się napisać!

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Madzia70: 2015-10-02, 08:50 ]
Mam pacjentów, którzy "na morfinie" żyją całe lata i funkcjonują normalnie - łącznie z prowadzeniem samochodu.
Wysnuwasz daleko idące wnioski, na podstawie pobieżnego poczytania kilku wątków, dotyczących chorych umierających. Polecam więcej pokory i więcej rzetelnej wiedzy, zanim znowu coś napiszesz.
Ostrzeżenie za wprowadzanie w błąd użytkowników - pamiętaj, że takie słowa mogą zabrać komuś życie - to nie jest zabawa. Naprawdę chcesz brać na siebie taką odpowiedzialność?


  Temat: Rak płuca z przerzutem do mózgu - proszę o wsparcie
aga12345

Odpowiedzi: 118
Wyświetleń: 39586

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-09-28, 02:29   Temat: Rak płuca z przerzutem do mózgu - proszę o wsparcie
Pozdrawiam Cie ciep ;) ło
  Temat: nowotwór płaskonabłonkowy prawego płuca
aga12345

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 8299

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-09-09, 02:03   Temat: nowotwór płaskonabłonkowy prawego płuca
agata100, Ja szczerze odradzam, to tylko męczarnia, która nic nie wnosi.
Na Twoim miejscu, wolałabym spedzić czas z Tatą w takim stanie jaki jest i nie narażać go na dodatkowe dolegliwości(bo chemia takie niesie)
Życzę dużo zdrowia dla Taty-bez chemii, uwierz mi :)

[ Dodano: 2015-09-09, 02:05 ]
Przepraszam, Dziadzia:)
  Temat: Kolejna historia bez happy endu...
aga12345

Odpowiedzi: 158
Wyświetleń: 64159

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-09-06, 02:16   Temat: Kolejna historia bez happy endu...
::rose::
  Temat: rak płaskonabłonkowy
aga12345

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 11551

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-09-05, 01:17   Temat: rak płaskonabłonkowy
::rose:: ::rose:: ::rose:: ::rose:: Bardzo mi przykro i masz rację to co napisałaś w ostatnim poście.
  Temat: Rak odbytnicy z przerzutami
aga12345

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 31600

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-08-31, 01:24   Temat: Rak odbytnicy z przerzutami
::rose:: ::rose:: ::rose::
  Temat: Gruczolakorak śluzowy żołądka (Adenocarcinoma invasivum)
aga12345

Odpowiedzi: 123
Wyświetleń: 49963

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-08-22, 02:38   Temat: Gruczolakorak śluzowy żołądka (Adenocarcinoma invasivum)
Bardzo mi przykro ::rose::
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group