1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Słowa wyrażam obrazem
aga

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 17353

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-05-07, 23:58   Temat: Słowa wyrażam obrazem
Widzę Soja że mamy podobne upodobania ;) Mnie też nie obrzydzają wnętrzności i krew. Na tę chwilę mogę się tylko pochwalić żółwiem stepowym, który sobie chodzi po całym mieszkaniu i robi co chce. Niby nudny zwierzak ale potrafi naprawdę nieźle pogryźć. Ale myślę że w przyszłości będzie lepiej ;) A skąd wzięłaś tą salamandrę?? Obok mojej rodzinnej miejscowości jest stanowisko gdzie występują, ale nigdy niestety tam żadnej nie zaobserwowałam :uuu:
  Temat: Słowa wyrażam obrazem
aga

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 17353

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-05-07, 21:28   Temat: Słowa wyrażam obrazem
Jusia, ludzie mają różne fobie, ja zupełnie nie boję się węży, pająków itp.
Ale jedna fobię mam!Jako że jestem studentką często zdarzają mi się przeprowadzki.
teraz mieszkam w 14-piętrowym bloku. Mieszkanie nie jest szczególnie rewelacyjne ale za to siostra ma 5 min piechotą do pracy. Jak się wprowadzaliśmy właściciele oczywiście "zapomnieli" wspomnieć o małych dodatkowych lokatorach. Karaluchy!!!!!!!!!!! Coś wstrętnego(właśnie szukam nowego mieszkania). Naprawdę wolałabym mieć w domu biegające wolno ptaszniki. Coś okropnego. Wszyscy się ze mnie śmieją bo jak biolog może się bać karalucha, innych owadów się nie boję. I nic na to nie poradzę.Brrrrrrr
  Temat: Słowa wyrażam obrazem
aga

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 17353

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-05-07, 20:11   Temat: Słowa wyrażam obrazem
Soja hodujesz ptaszniki, ja tez je uwielbiam i węże oczywiście też!! Chciałabym mieć pytona. Ale zarazie studiuję więc to niemożliwe(biologia), musiała bym zwierzaka zabierać do domu bo bardzo często tam jestem. Niestety moja mama i siostra panicznie boją się węży i pająków. Mama powiedziała że jak bym przyjechała z takim "stworem" do domu to by mnie do niego nie wpuściła :-( :-( :-( Ale jak tylko skończę i zacznę pracować na pewno sobie kupię węża lub ptasznika :mrgreen: . Ale Ci zazdroszczę, nawet nie wiesz jak!!! A mogłabyś podesłać jakieś zdjęcie pleeeeease
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group