1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: "Ukryte terapie" Jerzy Zięba
adam3city

Odpowiedzi: 47
Wyświetleń: 43405

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2015-06-08, 09:47   Temat: "Ukryte terapie" Jerzy Zięba
Niestety mojej mamie już raczej nic nie pomoże, ponieważ jest za słaba aby ruszyć się z łóżka.
Odwiedziłem wielu lekarzy w jej sprawie i każdy odmówił leczenia konwencjonalnego/radykalnego, jedyne co zostało to leczenie paliatywne.

Napisałem tu o tej książce z nadzieją, że może komuś innemu pomoże.
Jest w niej opisane wiele ciekawych informacji, które powinnien wiedzieć każdy, który zamierza dbać o swoje zdrowie. Zawierzenie wyłącznie polskim lekarzom jest wielkim błędem.
Zięba nie posiada umiejętności uzdrawiających, poświęcił wiele lat swojego życia na zbieraniu i analizowaniu informacji z badań i prac naukowych.
Autor nie neguje terapii konwencjonalnych, w wielu przypadkach naturoterapie można stosować jako terapię uzupełniającą, np. po to aby niwelować skutki uboczne chemioterapii i radioterapii.
  Temat: "Ukryte terapie" Jerzy Zięba
adam3city

Odpowiedzi: 47
Wyświetleń: 43405

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2015-06-07, 22:51   Temat: "Ukryte terapie" Jerzy Zięba
Od lat dla korporacji przychód jest o wiele ważniejszy od zdrowia konsumenta, jeśli ktoś myśli inaczej to jest naiwny.

Książka ta odnosi się do sprawdzonych terapii, autor podaje mnóstwo odniesień do prac naukowych i badań. Na jakiej podstawie sądzicie, że jest inaczej ?

Nie rozumiem jak można coś negować, nie mając pełnego obrazu.
Ja najpierw czytam a dopiero potem wydaje opinię i wydaję mi się, że to właściwa kolejność postępowania.
  Temat: "Ukryte terapie" Jerzy Zięba
adam3city

Odpowiedzi: 47
Wyświetleń: 43405

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2015-06-07, 19:15   Temat: "Ukryte terapie" Jerzy Zięba
@vioom
Przepraszam, rzeczywiście nie doczytałem regulaminu.

@gaba - dla mnie cena nie ma znaczenia, jeśli chodzi o zdrowie.
Nikt ci nie każe kupować z tego sklepu, ja kupiłem w innym i zapłaciłem 39,95 za 1 egzemplarz.
Dla porównania byłem prywatnie u 3 onkologów, u każdego wydałem 200zł za 10-15 minutową wizytę.
Każdy z nich powtarzał wyuczone na studiach informacje i nie dowiedziałem się niczego, czego już nie wiedziałem. W Polsce jest niewielu lekarzy, którzy potrafią kogoś wyleczyć, zamiast tego leczą przepisując leki, o których dowiedzieli się na sponsorowanych szkoleniach.

@Richelieu
To lekarza są szarlatanami, 2 przykłady z życia wzięte, oba dotyczą pacjenta z zaawansowanym nowotworem
- Pacjent odwiedza lekarza POZ, jedyny widoczny objaw to opadnięte oko, diagnoza lekarza "to pewnie dlatego, że Pani śpi na tym boku"
- Pacjent odwiedza ortopedę uskarżając się na ból ręki, lekarz zleca Elektromiografie, wynik nie wskazuje na ucisk nerwu, następnie serdecznie zaprasza do wykonania prywatnie operacji uwolnienia nerwu ze stawu łokciowego, inkasuje kilka tysięcy. Ponad miesiąc po operacji pacjent wraca i uskarża się na ten sam ból, ten sam lekarz kwituję "To była skomplikowana operaja, musi boleć"
(Tak naprawdę ten ból był spowodowany uciskiem guza i powiększonych węzłów chłonnych)

Korporacje farmaceutyczne nie mogą opatentować witamin, więc forsują na siłę swoje nowe opatentowane leki (w niektórych przypadkach marża sięga kilkaset tysięcy %), które w wielu przypadkach nie powinny przejść badań klinicznych, ale korupcja czyni "cuda".
  Temat: "Ukryte terapie" Jerzy Zięba
adam3city

Odpowiedzi: 47
Wyświetleń: 43405

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2015-06-06, 16:35   Temat: "Ukryte terapie" Jerzy Zięba
Witam serdecznie wszystkich, którzy tu zaglądają.

Chciałbym polecić Wam świetną książkę Jerzego Zięby pt. "Ukryte terapie".
Tu więcej informacji nt. temat
A tu jeden z wykładów Jerzego Zięby
Na YT jest ich znacznie więcej, wystarczy poszukać.
Pytałem się kilku lekarzy onkologów co o tym sądzą i wszyscy zgodnie odpowiedzieli, że to szarlataństwo. Niestety większość polskich lekarzy to ignoranci z postawą "Ja wiem wszystko", nie liczy się dobro pacjenta, a zgodność z procedurami NFZ.
Przeczytajcie tą książkę i przejrzyjcie na oczy, następnie polecajcie ją dalej, może za kilkanaście lat coś się zmieni w tym chorym systemie polskiej służby zdrowia.

Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia dla Waszych rodzin,
Adam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group