1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Długotrwałe dolegliwości laryngologiczne
absenteeism

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 22273

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-01-12, 11:49   Temat: Długotrwałe dolegliwości laryngologiczne
Gazda napisał/a:
absenteeism napisał/a:

Stąd, może mniej lub bardziej grzeczne (...)

ważne aby skuteczne...

No pewnie :)

sarenka napisał/a:
absenteeism napisał/a:
Z tym badaniem pod kątem boreliozy - pomysł wysunięty przez lekarza?

-nie,to ja wymysliłam.Jak głupio,to sprostuj.Jeno mieszkam na wsi i była tutaj taka jedna pani,która też chodziła od Annasza do Kajfasza ,aż w AMG wylądowała.

Pytałam raczej z ciekawości, bo ostatnio jest straszny boom na badanie się na boreliozę, łącznie z ludźmi, których w życiu nie ugryzł kleszcz - i o takich przypadkach słyszałam ;) stąd pytanie.
  Temat: Długotrwałe dolegliwości laryngologiczne
absenteeism

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 22273

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-01-12, 00:06   Temat: Długotrwałe dolegliwości laryngologiczne
anach napisał/a:
więc jeśli w jakiś sposób zaszkodzilam temu forum to bardzo przepraszam.

Chodzi nam wszystkim jedynie o to, by Ci pomóc - ale poza doradzeniem gdzie się udać niewiele możemy zrobić. Stąd, może mniej lub bardziej grzeczne, próby skłonienia Cię do wybrania się do odpowiedniego lekarza niezależnie od tego, co wyskoczy w grafiku :)
  Temat: Długotrwałe dolegliwości laryngologiczne
absenteeism

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 22273

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-01-11, 23:47   Temat: Długotrwałe dolegliwości laryngologiczne
Chirurg to chyba miał być szczękowy, nie? Sugerując się wcześniejszą wypowiedzią:
anach napisał/a:
dziś byłam w klinice dentystycznej na konsultacji perioontologicznej - chyba tak to się nazywa - w kazym razie od blon śluzowych m.in, i doktor wyczula (wlasnie w tym miejscu gdzie keidyś mialam ta białą zmianę na jezyku) zgrubienie i wysłała mnie na chirurgię szczękową.
Termin mam na czwartek 12stego.

A mi chodzi o biopsję powiększonych, pakietowych węzłów chłonnych. Na szczękówce biopsji jej raczej nie zrobią :) no chyba, że czeka do wspomnianego marca, jak nakazał hematolog, aczkolwiek z pakietującymi węzłami osobiście nie czekałabym zbyt długo.

Z tym badaniem pod kątem boreliozy - pomysł wysunięty przez lekarza?
  Temat: Długotrwałe dolegliwości laryngologiczne
absenteeism

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 22273

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-01-11, 23:16   Temat: Długotrwałe dolegliwości laryngologiczne
A co z tą biopsją?
  Temat: Długotrwałe dolegliwości laryngologiczne
absenteeism

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 22273

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-01-04, 00:10   Temat: Długotrwałe dolegliwości laryngologiczne
Tak, najlepiej jest pobrać cały węzeł do badania.
  Temat: Długotrwałe dolegliwości laryngologiczne
absenteeism

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 22273

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-01-03, 23:25   Temat: Długotrwałe dolegliwości laryngologiczne
A na chirurgię szczękową idziesz w celu...?

Doradzałabym wizytę u onkologa - nie potrzeba skierowania. Oczywiście razem z wynikiem USG, z zamiarem zrobienia biopsji tych węzłów.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group