1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czy miałam szczęście?
absenteeism

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 25159

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-07-28, 14:52   Temat: Czy miałam szczęście?
sloneczko11 napisał/a:
Nie odpowiadalam, bo nie znałam nazwy szczepionki. Dr powiedział, ze jest to szczepionka na raka płuc - nic więcej nie wiedzialam, bo nie dostałam ,żadnej umowy do domu. Podpisałam w szpitalu i na tym koniec.

A jak podpisywałaś w szpitalu to nie było napisane czego badanie dotyczy?

To jest paranoja, jeśli FAKTYCZNIE w dokumentacji mowa była o szczepionce na raka płuca, a teraz okazuje się, że dotyczy ona czerniaka. I w zasadzie należałoby to wówczas zgłosić w różne ważne miejsca. Ale nie mając żadnych informacji dot. tego, co podpisałaś, ciężko nam coś powiedzieć.

Jeśli by faktycznie miało być tak, że masz dostawać szczepionkę na czerniaka nie mając go, to oczywiście zrezygnuj. Niemniej jednak to jest tak dziwne, że aż mi się nie chce wierzyć.
  Temat: Czy miałam szczęście?
absenteeism

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 25159

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-07-02, 21:32   Temat: Czy miałam szczęście?
sloneczko11 napisał/a:
Czytałam zasady pisania postów,ale w obliczu ciężkiej choroby wydaje mi sie to mało ważne-nie obrażając nikogo.

W obliczu pomocy dziennie dziesiątkom osób z tą chorobą i czytaniu ich dziesiątek/setek postów dziennie - wierz mi, to jest ważne (przynajmniej dla nas, jako czytających i pomagających) :)
  Temat: Czy miałam szczęście?
absenteeism

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 25159

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-07-01, 21:00   Temat: Czy miałam szczęście?
Pewnie, że daje, i gratulujemy wczesnego wyłapania choroby - Twój przykład pokazuje, jak istotne są badania profilaktyczne i jak najwcześniejsze zdiagnozowanie, bo tylko to daje szansę na pełne wyleczenie, za które trzymamy kciuki.

Gdybyś chciała w przyszłości, abyśmy wypowiedzieli się co do kolejnych wyników badań kontrolnych, potrzebne będą wszystkie wyniki dotychczas wykonanych badań: z pewnością pełne TK klatki PRZED zabiegiem operacyjnym, pełen wynik histopatologii pooperacyjnej oraz wyniki kolejnych TK klatki po operacji.
  Temat: Czy miałam szczęście?
absenteeism

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 25159

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-07-01, 20:43   Temat: Czy miałam szczęście?
Przede wszystkim, masz do nas jakieś pytania? :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group