1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: chłoniak grudkowy
Waniuszka

Odpowiedzi: 230
Wyświetleń: 88378

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2017-02-14, 07:58   Temat: chłoniak grudkowy
A tak Misiek, my w sumie tak liczymy, zacmilo mnie 😊
Czyli coś Ci się zmienia w krwi. Na pewno trzeba lekarzowi powiedzieć.
  Temat: chłoniak grudkowy
Waniuszka

Odpowiedzi: 230
Wyświetleń: 88378

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2017-02-13, 18:26   Temat: chłoniak grudkowy
Morfologia z dnia na tydzień jest inna. Jeśli za tydz by było znowu mniej to wtedy by można było przypuszczać tendencje spadkowa. Po jednym wyniku trudno tak wnioskować - ja dwa dni później mając jakieś wahania miałam już wszytko w normie.
Granulocyty segmentowe to neutrocyty.
Córeczka ma ciezka neutropenie stąd w krwinkach siedzę.
Wazne też ile jest ilościowo a nie tylko %, ale tego Nie widzę u Ciebie w wynikach.
  Temat: chłoniak grudkowy
Waniuszka

Odpowiedzi: 230
Wyświetleń: 88378

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2017-02-11, 12:43   Temat: chłoniak grudkowy
Ja smaruję silauronum, podobno obecnie jedną z lepszych maści na blizny. Ale już 3 mc od próby wycięcia węzła i Blizne wciąż mocno widac
  Temat: chłoniak grudkowy
Waniuszka

Odpowiedzi: 230
Wyświetleń: 88378

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2017-01-12, 20:18   Temat: chłoniak grudkowy
Ojeju. To że nią mają zatok to źle - moje pod zuchwa nie mają Ale są małe. Masz kilka sporych tych węzłów. Ale płuca czyste i srodpiersie a w brzuchu coś jest. Dziwnie. Koniecznie biopsje odbierz bo coś się dzieje niedobrego.

[ Dodano: 2017-01-12, 20:20 ]
Hypoechogeniczne tzn ze wychodzą na ciemno na usg czyli ze coś się z nimi dzieje. Może to być od infekcji Ale może też od nowotworu
  Temat: chłoniak grudkowy
Waniuszka

Odpowiedzi: 230
Wyświetleń: 88378

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2017-01-11, 08:24   Temat: chłoniak grudkowy
Jutro wynik?
Mi dali kolejny antybiotyk i jak po nim się nie zmniejsza dopiero będziemy ciachac. Także znów się przedłuża. I po cichu liczę żeby się zmniejszyły ...
  Temat: chłoniak grudkowy
Waniuszka

Odpowiedzi: 230
Wyświetleń: 88378

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2017-01-01, 20:13   Temat: chłoniak grudkowy
Po alkoholu Ci się to pojawiło? Koleżanka z ziarnica tak miała że po alkoholu ja straszni reka bolała. Podobno to węzły właśnie.
  Temat: chłoniak grudkowy
Waniuszka

Odpowiedzi: 230
Wyświetleń: 88378

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2016-12-27, 15:49   Temat: chłoniak grudkowy
Zawsze może być i może nie 😉 Ja mam duży ból w odcinku piersiowym. Miałam rtg i wyszły zmiany zwyrodnieniowe. Takze tylko badanie może pokazac.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group