1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy T3N2M0
Ulax

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 20104

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2017-11-04, 20:02   Temat: Rak niedrobnokomórkowy T3N2M0
To koniecznie sprawdzcie te próby wątrobowe przed chemią. Tato po pierwszej chemi miał tak "strzaskaną" wątrobę, że w 8. dniu nie dostał. Aktualnie mamy 3 cią serię chemi i cały czas tato ma włączone leki na wątrobę.
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy T3N2M0
Ulax

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 20104

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2017-11-03, 20:09   Temat: Rak niedrobnokomórkowy T3N2M0
Nie wiem, nie chcę się wymądrzać. Każdy schemat i "trucizna" jest inna ale u mojego taty najbardziej niszczy krew i wątrobę. Tak czy siak wątroba jest masakrycznie obciążona i się zastanawiam czy mimo wszystko nie powinny być właśnie kontrolowane próby wątrobowe?
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy T3N2M0
Ulax

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 20104

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2017-10-28, 21:55   Temat: Rak niedrobnokomórkowy T3N2M0
Cześć venda
Mój tato walczy z identycznym cholerstwem :-(

Na morfologię zawsze znajdą bata :-), mój tato odbudował płytki krwi 49 tys!!! i krwinki białe dwoma zastrzykami.

Marzenka zwróciła uwagę na d-dimery. Czy ciocia coś bierze. Tato miał xalerto ale jak zaczęła sie chemia przeszedł na zastrzyki (tabl nie wolno) i cały czas bierze po 2 dziennie.

Pozdrawiam i wytrwałości życzę i obyśmy kiedyś piły szampana że mimo wielu przegranych bitew, wojnę wygrałyśmy.

[ Dodano: 2017-10-28, 22:05 ]
A propo kontroli krwi. U mnie tato jedzie na 7.00 rano na pobranie krwi, wraca do domu i ok 11-12 jedzie z powrotem do szpitala tam sobie siedzi kilka minut albo ze 2 h w zależności od p doktora :evil: on mu sprawdza ten wynik i ustala dawki leków (krew, wątroba) i tak 2x w tyg :'(
Np był w pn, śr, w pt miał chemię na pn już ma skierowanie. Bogu dzięki 1 listopada to kolejna wizyta będzie pewnie w czw :-(
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group