1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: NDRP... co dalej?
Ulax

Odpowiedzi: 115
Wyświetleń: 49456

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-08-17, 12:43   Temat: NDRP... co dalej?
... trochę śmieszne
Bardzo, mi nawet nie chce się pamiętać "tego" czasu. Pobyt na wewnetrznym, zero czegokolwiek, śmieszna konsultacja z neurologiem, wybłagane tk głowy, wredna młoda doktoreczka prowadząca tatę...

I ten wzrok taty gdy przywiozła go transportówka do domu. Wnieśli jak psa na tej płachcie, i ten tata "Ula ja wróciłem gorszy niż jak pojechałem" :cry: Wyobrażasz sobie że wywalili go bez żadnych leków?? w sensie na obrzęk, przeciwbólowo. To był piątek, w sobotę dzięki temu forum biegałam jak szalona po znajomym lekarzu by przepisał coś p/bólowo, sterydy. Wszystko pamiętam, wszystko scena za sceną z tego obrzydliwego szpitala.
  Temat: NDRP... co dalej?
Ulax

Odpowiedzi: 115
Wyświetleń: 49456

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-08-10, 21:09   Temat: NDRP... co dalej?
Trzymam kciuki bardzo. Pogoda nie sprzyja i oby ona była tutaj głównym sprawcą :tull:
  Temat: NDRP... co dalej?
Ulax

Odpowiedzi: 115
Wyświetleń: 49456

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-08-10, 20:43   Temat: NDRP... co dalej?
Powtórze za Krysem. Też to przeszliśmy. U nas pierwszy raz tata upadł w łazience :cry: Wspaniałe wyniki pełen sukces. Ale chód się nie zgadzał. Poszło szybko, bardzo szybko... za szybko. Oby fortuna Wam sprzyjała. Trzymam kciuki ale to brzmi źle.

[ Dodano: 2018-08-10, 21:51 ]
Ps. U nas jak łaskawie zrobiono TK zajęty był móżdżek i obydwie półkule. Radio zrobiono dla zasady. Lepszy okres niż przed i po był przez tydzień.
W W-wie i Katowicach jest gamma-knife. Jeśli są niewielkie zmiany przy przerzutach bynajmniej e Katowicach biorą od razu na zabieg, tylko żeby wcześniej nie zrobić radio (inaczej trzeba odczekac ok 3 m-ce i tak nierealne :'( ) Płaci się za wizytę, reszta refundowana. I oby Ci nigdy te wiafomości nie były potrzebne.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group