1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: wyniki badania rtg
Trollinka

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 3673

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-10-05, 18:18   Temat: wyniki badania rtg
Dzis mama była w szpitalu Pulmonologicznym w Warszawie na Płockiej. Po obejrzeniu zdjęć, wyników dostała taki opis:
Zmiany opłucnowe pozapalne stabilne. Podejrzenie zmian pozapalnych opłucnowych w szczycie płuca lewego, podejrzenie przewlekłego zapalenia zatok.

bardzo małe prawdopodobieństwo zmian nowotworowych.

Ma zgłosić sie 26.10 do poradni pulmonologicznej i tam dopiero zapis na tommografie.

Jutro idzie do internisty. Chcę aby wzięła skierowanie na TK prywatnie, bo chyba nie damy sobie rady z nerwami tak długo.
Mozecie polecic mi dobrą placówkę w Warszawie?
  Temat: wyniki badania rtg
Trollinka

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 3673

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-10-02, 12:28   Temat: wyniki badania rtg
dzieki, wczoraj byłamna plazy w Izraelu, dzis dostałam nóz w plecy.
  Temat: wyniki badania rtg
Trollinka

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 3673

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-10-02, 10:50   Temat: wyniki badania rtg
tak, w poniedziałek mama jedzie na Płocką w Warszawie do szpitala plucnego. Wyniki widziała internistka w kategorii icf10 napisala d38? (wiem juz co to znaczy)
  Temat: wyniki badania rtg
Trollinka

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 3673

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-10-02, 10:43   Temat: wyniki badania rtg
dzieki, dzis w nocy wróciłam z wakacji, w smsach mama pisała, ze jest ok.. wiadomo, a rano juz czułam, ze cos nie tak...
  Temat: wyniki badania rtg
Trollinka

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 3673

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-10-02, 10:24   Temat: wyniki badania rtg
Witajcie znowu,

Pisałam na forum 3 lata temu, wtedy chodziło mojego dziadka... minęły 3 lata od tamtego czasu i moje mama , palaczka, zrobiła badanie rtg...

Wyniki:
Pogrubienia opłucnowe w szczycie płuca lewego.

W płacie górnym lewym zagęszczenia śródmiąższowe oraz cień o wym. 14mm x 8mm - widoczne na zdjeciu bocznym lewym.

Do dalszej diagnostyki.

Wzmożenie rys. naczyniowego górnopłatowego.
Sylwetka serca powiększone. Kąty przeponowo- żebrowe wolne.
Klinowate zniekształcenie trzonu piersiowego na szczycie kifozy piersiowej.

Wiem, ze to do dalszej diagnostyki szpitalnej, ale może ktoś z waszych fachowców się wypowie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group