1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Gdzie w Warszawie zgłosić się po pomoc w leczeniu bólu?
Troll89

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 8734

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-04-22, 19:06   Temat: Gdzie w Warszawie zgłosić się po pomoc w leczeniu bólu?
Ból udało się okiełznać na pomocą silnych opioidów...
Wasze opinie są bardzo pomocne dlatego postanowiłem zapytać o jeszcze jeden temat... Czy słyszeliście o oleju RSO? Czy ktoś z Was miał jakąś styczność z tym i może podzielić się informacjami na temat ewentualnego działania substancji opartych na konopiach indyjskich? Dodam że nie chodzi mi o pomoc w dotarciu do substancji, tylko o opinie bądź przydatne informacje na temat tego co ostatnio nie ukrywam przyniosło trochę nadziei w kontekscie walki z nowotworem.
  Temat: Gdzie w Warszawie zgłosić się po pomoc w leczeniu bólu?
Troll89

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 8734

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-03-24, 09:41   Temat: Gdzie w Warszawie zgłosić się po pomoc w leczeniu bólu?
Tylko wygląda na to że zostawione w spokoju guzki będą się powiększać i coraz bardziej boleć. W ciągu miesiąca rozwinęły się od niezauważalnych do wielkości prawie jajka. A jest przecież szansa że po wycięciu i podaniu chemii ten przerzut będzie zlikwidowany i się nie odnowi, prawda?
  Temat: Gdzie w Warszawie zgłosić się po pomoc w leczeniu bólu?
Troll89

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 8734

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-03-23, 19:26   Temat: Gdzie w Warszawie zgłosić się po pomoc w leczeniu bólu?
Dzięki za odpowiedź.
Pod opieką hospicjum jeszcze nie natomiast ból udało się okiełznać w poradni leczenia bólu i na razie będziemy się tego trzymać.
Jutro jedziemy do chirurga który ma zadecydować czy wycinać te guzki z piersi. Czy spotkaliście się kiedyś z opinią że czasem nie warto wycinać nowotworu bo można go tylko podraznić i będzie dawał kolejne przerzuty...? Mama ostatnio tak się zastanawiała czy wycięcie i potem podawanie chemii jest jedyną słuszną drogą...
  Temat: Gdzie w Warszawie zgłosić się po pomoc w leczeniu bólu?
Troll89

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 8734

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-03-18, 02:02   Temat: Gdzie w Warszawie zgłosić się po pomoc w leczeniu bólu?
Witam,
prosiłbym o pomoc i kilka przydatnych adresów gdzie skutecznie można leczyć ból nowotworowy i którą poradnię polecacie? Może to być opieka w ramach NFZ ale również prywatna. Chodzi o pomoc kompetentnej osoby, o ciepłym i troskliwym podejściu do pacjenta.

O co chodzi...
Moja mama choruje na raka szyjki macicy w stopniu dość zaawansowanym ( został wykryty w momencie gdy zaczął dawać objawy kliniczne ) jednocześnie rak ten dał przerzuty do mózgu. Po pierwszej operacji usunięcia guza ( lipiec 2014 ) nastąpiła wznowa i guz odrósł większy. W styczniu tego roku była kolejna operacja, po której lekarz zalecił naświetlania głowy. Obecnie jesteśmy po 7 naświetlaniu ( jeszcze 3 ) w Wieliszewie. Niestety pojawiły się dwa potężne, bolące guzy również na piersiach. Zostały zdiagnozowane jako przerzuty. Ból dolnych partii pleców jest coraz większy i mama nie śpi w nocy. Wszystkiemu towarzyszy, rehabilitowany, ale bez wyraźnych efektów niedowład prawej strony ciała.

Mama jest niezwykle ciepłą i pozytywną osobą, ale gdy tak bardzo boli nie jest w stanie toczyć tej nierównej walki...
Będę wdzięczny za każdą podpowiedź, co robić w takiej sytuacji. Chcę mieć pewność że zrobiłem dla mamy wszystko co mogłem...

Damian
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group