1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Złośliwy guz olbrzymiokomórkowy kości udowej
Tom100

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 32821

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2012-12-11, 13:08   Temat: Złośliwy guz olbrzymiokomórkowy kości udowej
Olbrzymiokomórkowego zdiagnozowano na przełomie 2010/1011 i mówią mi, że jestem szczęściarzem. Brałem ten nieszczęsny denusobab, pół roku pomagał potem 2 lata zastój a potem kręcenie kolana, gorączka, ból, jakby ciągłe drapanie, kręcenie. Po paru miesiącach diagnoza uzłośliwił się w miesaka. Za dwa dni obetną mi nogę, chemia nie działa. A mogłem po prostu go wyciąć, gdy był jeszcze olbrzymiokomórkowy. Myślę, że najlepiej iść prywatnie na wymianę stawu i nie czekać.
  Temat: Złośliwy guz olbrzymiokomórkowy kości udowej
Tom100

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 32821

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2012-11-17, 20:55   Temat: Złośliwy guz olbrzymiokomórkowy kości udowej
No niestety mi guz olbrzymiokomórkowy przekształcił się po 2,5 roku brania denosumabu w złośliwy. Jestem podłamany, wziąłem już dwa cykle chemii. Wycinajcie tego guza jak najszybciej (wstawiajcie endoprotezę), bo będzie za późno. Wiem, że nie jestem pierwszy z tą zmianą.
  Temat: Złośliwy guz olbrzymiokomórkowy kości udowej
Tom100

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 32821

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2012-04-03, 20:20   Temat: Złośliwy guz olbrzymiokomórkowy kości udowej
Witam, wszedłem tu przypadkiem i widzę Twój post. Mam tego guza olbrzymiokomórkowego, więc piszę. Też leczę się w Centrum Onkologii w Wawie Denosumabem. Najpierw lek dostaniecie co tydzień, potem co 28 dni. Do rzeczy, biorę go już 2 lata. Interesuje Was skuteczność zapewne. Rozwój guza się zatrzymał, ból znacznie się zmniejszył, chodzę samodzielnie, pracuję, żyję w miarę normalnie. Jednak nie został zlikwidowany. Podobno na mnie działa, jak średnio w Europie. Mocno proszę się nie przejmować, można z tym w miarę normalnie żyć i nie daje on przerzutów (podobno czasami do płuc, ale i to jest wtedy łatwo usuwalne). Po tym leku będzie tylko większa potliwość i trochę słabsza kondycja fizyczna (siłownia odpada). Ja żyję pełnią życia i mam zamiar tak żyć bardzo długo. Głowa do góry i będzie dobrze.
PS Może się nawet spotkamy w salce z książkami i telewizorem:)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group