1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Termar

Odpowiedzi: 534
Wyświetleń: 126199

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2011-07-12, 13:10   Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Gazda napisał/a:
Trzymam kciuki Tereso. Ja mam rezonans 17-go sierpnia, i tydzień później wizytę. Termin 3-4 września wydaje się niezmienny, natomiast wszyscy uczestnicy forum mają zniżkę w pensjonacie, więc o każdej porze roku można przyjechać. Udało mi się załatwić darmowy rafting Popradem, i pracujemy nadal nad sponsorami, aby pobyt na zlocie był jak najmniej kosztowny, zaś naszym celem jest to, aby uczestnictwo w nim było zupełnie za darmo.


Dzięki za trzymanie kciuków..ale niestety...... właśnie niestety.. i nie wiem, czy kiedykolwiek będziemy mogli gdzieś wyjechać...
  Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Termar

Odpowiedzi: 534
Wyświetleń: 126199

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2011-07-11, 10:30   Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Gazda napisał/a:
Trzymam kciuki Tereso. Ja mam rezonans 17-go sierpnia, i tydzień później wizytę.


TK głowy mąż już ma zrobiony (01.07), i jest już w gabinecie lekarza - a lekarz na urlopie do jutra..więc w czwartek mamy wizytę i zaznajomimy się jak sprawy stoją. czyli jak brzmi opis TK.. i przed nami jeszcze kontrolny - PET- sprawdzający poprzedni PET z lutego.. miał być wykonany za 3 miesiące..czyli w czerwcu..ale z powodu ciągłego bólu głowy odsunęli jego termin.. zamieniając go na wcześniejszy TK.
Pozdrawiam
  Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Termar

Odpowiedzi: 534
Wyświetleń: 126199

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2011-07-10, 22:48   Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Chętnie byśmy przyjechali..ale w innym terminie a jakim?? jeszcze nie wiem..wszystko zależy od czwartkowego (14 lipca) tomografu..a potem za 2-3 tygodnie wykonanego PET-a.
  Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Termar

Odpowiedzi: 534
Wyświetleń: 126199

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2011-07-06, 13:39   Temat: I zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
a teraz wstawię jako załączniki fotki mówiące, że można zorganizować spotkanie.. i dobrze się bawić.. jak tylko uczestnicy chcą tego spotkania.
Dla chcącego nic trudnego.... a oto przykład naszego (mojego forumowego) spotkania.
A odbyło się ono w dniach 28 04 - 05.05 11 roku w Porąbce niedaleko Żywca. Na to spotkanie przyjechała:
koleżanka wraz z mężem i córką z Warszawy ( córka przyjechała na urlop do Polski z Londynu),
Koleżanka Ela z mężem - ze Żmigrodu - dolnośląskie,
koleżanka Teresa z osobą towarzysząca z Pod Poznania (Kotowo),
koleżanka Genia - z Londynu,
koleżanka Renia z Będzina..
no i ja z mężem z Kielc..
a przywitali, przyjęli i serdecznie gościli tam nas Danusia i Gerard


Z porąbki spotkanie forumowe - Sabat czarownic IV- V 2011.jpeg
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group