1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rokowania. Rak płuc.
Spinqa84

Odpowiedzi: 74
Wyświetleń: 24943

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-03-26, 13:53   Temat: Rokowania. Rak płuc.
Ogromnie mi przykro :(
  Temat: Rokowania. Rak płuc.
Spinqa84

Odpowiedzi: 74
Wyświetleń: 24943

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-03-25, 15:16   Temat: Rokowania. Rak płuc.
Na odleżyny u nas sprawdzały się plastry, Granuflex o ile dobrze pamiętam. Poza tym smarowałam rodziców Ozonellą/PC 30V w "strategicznych" miejscach ( łokcie, pośladki, łopatki, biodra, pięty, płatki uszu - zależy, jaką pozycję chory preferuje i co najczęściej "odgniata"). Jeżeli jest tak pobudzony jak piszesz, to poduszka może się nie sprawdzić, bo będzie się spod niego wysuwać.
Bądź przy Tacie, może nie mówi, ale słyszy, więc warto do niego mówić, czytać, niech czuje Waszą obecność.
Trzymaj się mocno.
  Temat: Rokowania. Rak płuc.
Spinqa84

Odpowiedzi: 74
Wyświetleń: 24943

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-03-21, 15:43   Temat: Rokowania. Rak płuc.
angelaa napisał/a:
Tata powiedzial ostatnio "umrzec nie jest tak latwo", jakie to smutne i w jego przypadku prawdziwe. Zabralabym mu choc odrobine tego bolu gdyby tylko szlo.
Dobrej nocy

[ Dodano: 2016-03-21, 09:26 ]
Tate zabralo dzisiaj pogotowie, goraczka 39, dusznosci, w plwocinie sama krew :( boimy sie. Prosze Boga, by ulzyl mu w tym ogromnym cierpieniu lub wzial go do siebie, bo tak nie mozna :(


Ogromnie mi przykro jak to wszystko czytam. Mam nadzieję, że bólowo Twój tato jest już w tym momencie zabezpieczony.
Wiem, że trudno na to patrzeć i zrozumieć, czemu ten świat tak akurat jest urządzony... Trzymaj się :tull:
  Temat: Rokowania. Rak płuc.
Spinqa84

Odpowiedzi: 74
Wyświetleń: 24943

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-03-20, 17:38   Temat: Rokowania. Rak płuc.
Polecam Nutridrinki, łatwo "wchodzą" i - jak mówiła lekarka z hospicjum - mają kaloryczność jednego posiłku. Ale nic na siłę, w pewnym momencie jedzenie przynosi choremu już tylko ból.
Czy tacie sinieją stopy?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group