1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 11
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
SWylana

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 31300

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-10-11, 14:24   Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
Też się bardzo niepokoję o halkę... Od miesiąca nie było jej na forum...
  Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
SWylana

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 31300

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-09-30, 17:50   Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
Halka,
Proszę odezwij się, co u Ciebie. Dawno nie było Cię na forum, wszyscy się o Ciebie martwimy...
Pozdrawiam....
  Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
SWylana

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 31300

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-08-14, 13:21   Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
halka,
Wszyscy bardzo trzymamy kciuki.
Jesteś silną kobietą...podziwiam i jestem pełna uznania!
Przesyłam uściski.

Sylwia
  Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
SWylana

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 31300

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-06-21, 07:24   Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
Hej. To prawda od Halki wszyscy powinni uczyć sie optymizmu. Super kobieta, silna i twardo stąpająca po ziemi. Trzymamy wszyscy kciuki i wracaj na forum i samymi dobrymi wieściami.
Wielkie buziaki...
  Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
SWylana

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 31300

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-06-12, 13:33   Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
Witaj Halka.
Dawno mnie nie było...przepraszam za chwilowy brak wsparcia dla Ciebie. Bardzo mi przykro z powodu progresji. Wg mnie ( a przyznam że nie mam doswiadczenia w tej kwestii) chyba najlepiej w pierwszej kolejnosci zająć się głową.
Przeciwbólowe oczywiście bierz jak jest potrzeba. Nie ma sensu się męczyć i cierpieć. Tacie też ciągle mówię żeby nie grał bohatera, że to oczywiste, że nikt nie chce żeby go bolało.
Trzymam kciuki za Ciebie.
  Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
SWylana

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 31300

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-04-08, 20:23   Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
Halka, bardzo sie cieszę że u Ciebie jest lepiej. U nas też dobrze. Dziś byłam z tatą na TK. Guzy się zmniejszają, węzły też są mniejsze. Wiecej zaraz napiszę w swoim wątku.
Miło mi że o mnie myślisz siedząc w poczekalni. Ja również zastanawiam się często czy może ktoraś z Pań to Ty... Napisz mi kiedy będziesz w ambulatorium może któryś z terminów nam się zgra i uda nam się poznać. Pozdrawiam...
  Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
SWylana

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 31300

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-03-10, 13:40   Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
Halka,
Tak bardzo się cieszę na Twoje leczenie atezolizumabem. Nie potrafię tego wyjaśnić, ale jakoś tak jak myślę o Tobie to krążą wokół pozytywne fluidy.
Trzymam za Ciebie kciuki i mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Nasza Pani doktor bardzo zachwalała ten lek ze względu na pozytywne wyniki leczenia.
Informuj mnie o postępach.
Pozdrawiam....
  Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
SWylana

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 31300

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-03-06, 18:54   Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
Halka,
Czy te badania kwalifikacyjne masz na Seminaryjnej?
Jak u Ciebie postępy? Jak sie czujesz? Od kiedy zaczynasz chemię? Kiedy skończysz badania kwalifikujące? Który lekarz Cię prowadzi na Seminaryjnej?
  Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
SWylana

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 31300

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-01-17, 23:48   Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
Tak to prawda, badania są teraz najważniejsze... Zrobisz badania, lekarz zbada Cię zobaczy wyniki i wtedy będzie wiadomo co i jak.
  Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
SWylana

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 31300

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-01-16, 19:14   Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
Halka
Tata też leczył i leczy się w Bydgoszczy (w centrum Pulmunologii na Seminaryjnej)
Te leki to chemia. Jak wynikało z rozmowy z naszą Panią onkolog to immunoterapia zanim zacznie działać na organizm musi minąć 2 miesiące. Dlatego w przypadku kiedy choroba idzie szybko trzeba leku ktory rownie szybko zadziała.
Jeśli chodzi o węzły chłonne taty to wygląda to jakby byly obrzmiałe żyły szyjne.
Mam nadzieję że po chemi trochę sie to wszystko wchłonie.
  Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
SWylana

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 31300

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-01-14, 10:34   Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
Nie wiem czy tym wpisem pomogę Wam w kwestii opinii o atezolizumabie ale powiem Wam jak to jest w przypadku taty. Dziś jestem z moim tatą w Centrum na chemii. Mieliśmy do wyboru również atezolizumab. Ze wzgledu na formalności i obawę przed uplywającym czasem zdecydowaliśmy się na docetaksel i vergatef, co dziś potwierdziła nasza Pani onkolog mówiąc że u taty widać że choroba postępuje gdyż kaszel nie ustępuje, dlatego dobrze rozpocząć leczenie juz. Powiedziala że jeśli chodzi o atezolizumab to na odpowiedź organizmu na lek trzeba poczekać ok. 2 miesiecy... Czyli my tego czasu nie mieliśmy i potrzebny był lek który zadziala szybciej.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group