1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 16
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
Richelieu

Odpowiedzi: 505
Wyświetleń: 114535

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-07-28, 13:53   Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
Było by to bardzo pięknie. _littleflower_
Jeśli znajdzie się ktoś taki (z okolic Pruszkowa/Warszawy), niech tutaj da znać,
na pewno znajdzie się wiele osób chcących dołożyć się do kwiatów dla Moniki.
  Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
Richelieu

Odpowiedzi: 505
Wyświetleń: 114535

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-06-14, 14:46   Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
Mikuś napisał/a:
Gdzie mozna obejrzec film: Gra z rakiem ?

Tyle, co udało mi się znaleźć na ten temat, to krótka zapowiedź tego filmu: http://www.youtube.com/watch?v=BaJacSXFftE
  Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
Richelieu

Odpowiedzi: 505
Wyświetleń: 114535

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-06-03, 12:57   Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
Moniczko, miło słyszeć, że u Ciebie w porządku. Tak trzymaj ! :)
  Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
Richelieu

Odpowiedzi: 505
Wyświetleń: 114535

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-04-09, 06:54   Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
Mikuś napisał/a:
Ide jak burza.

I tak trzymaj ! :)

Mikuś napisał/a:
Pozdrawiam Was serdecznie i zycze miłego dnia.

I do miłego ...
_itsme_
  Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
Richelieu

Odpowiedzi: 505
Wyświetleń: 114535

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-03-25, 14:26   Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
Mikuś napisał/a:
Chciałabym popisac na forum, ale nie wiem jak mam sie poruszać. Nie chcialabym wpasc do czyjegos wątku i nabazgrać. W zwiazku z czym pytam: Czy w wątkach? czy w " trzymamy kciuki " ?

Zasada jest prosta jak przysłowiowa konstrukcja cepa:

informacje istotne i wnoszące coś do wiedzy o historii choroby, prowadzonym leczeniu i wynikach badań
należy umieszczać w wątkach merytorycznych: o sobie we własnym, odnoszące się do historii innej osoby w jej wątku;
w tych sytuacjach posty powinny być pisane rzeczowo, zwięźle, bez natłoku zbędnych informacji, emotek, etc.

Dyskusje swobodne, praktycznie na każdy temat, byle nie wbrew Regulaminowi forum,
zamieszczać można w wątku komentarzy własnym lub czyimś, w zależności, kogo wpis i prowadzona rozmowa dotyczy,
ewentualnie w innym wątku tematycznym, np. 'Polecam nutę !!', 'Nasze zwierzaki', itp.,
które właśnie po to istnieją, by każdy mógł się swobodnie wg własnych potrzeb i bez ograniczeń wypowiedzieć,
a jednocześnie zachować w działach merytorycznych tak potrzebną przejrzystość i porządek.

Mikuś napisał/a:
Lubie Was i forum

Bardzo miło mi to czytać _littleflower_
i powiedzieć, że słowa te odwzajemniam. :)

Mikuś napisał/a:
zawsze mam problemy z pisaniem tutaj.

Mam nadzieję, że problemy będą mniejsze, a może zupełnie znikną po przeczytaniu tego posta.
W razie czego śmiało pytaj - na ogół staramy się za bardzo nie gryźć naszych forumowiczów ...
_itsme_
  Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
Richelieu

Odpowiedzi: 505
Wyświetleń: 114535

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-03-06, 14:09   Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
Miło Cię wreszcie widzieć. Cieszę się, że już dobrze się czujesz - tak trzymaj ! :okok"
  Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
Richelieu

Odpowiedzi: 505
Wyświetleń: 114535

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-02-02, 17:31   Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
Bardzo dziękuję za miłe pozdrowienia, które serdecznie odwzajemniam. _itsme_

Trzymaj się dzielnie i odzyskuj siły po chemicznej batalii. :uhm!:
  Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
Richelieu

Odpowiedzi: 505
Wyświetleń: 114535

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-01-11, 13:33   Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
Mikuś napisał/a:
Wynik TK: całkowita progresja w watrobie

Progresja ?!! |wht?!| |zalamka| Chyba regresja ... ?
  Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
Richelieu

Odpowiedzi: 505
Wyświetleń: 114535

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-11-29, 10:38   Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
Mikuś napisał/a:
Przytulcie, pocieszcie ...

_itsme_ (zawsze, nawet jak tego nie piszę)

Mikuś napisał/a:
Niech mnie Mama moja ma w swojej opiece.

:littlehs: :heart:
  Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
Richelieu

Odpowiedzi: 505
Wyświetleń: 114535

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-10-24, 21:45   Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
Mikuś w wątku głównym napisał/a:
Witajcie. Są wyniki TK. Nie ma zmian w mózgu. Jestem w programie. Jutro zaczynam chemie.

[ Dodano: 2013-10-24, 21:43 ]
Jutro zaczynam walkę. Proszę trzymajcie kciuki.

Bardzo się cieszę i życzę powodzenia. :tull: :okok"
  Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
Richelieu

Odpowiedzi: 505
Wyświetleń: 114535

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-06-24, 22:36   Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
Mikuś napisał/a:
Ide jak burza. Ale sie cieszę.

Ale widzę, że bardzo dbasz o to, byśmy mieli z Tobą coraz więcej roboty ! [paluszkiem]
Co raz to dokładasz nowe przepisy, klikać trzeba tyle, że już mi się palec od tego zwichnął ...
  Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
Richelieu

Odpowiedzi: 505
Wyświetleń: 114535

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-06-17, 19:42   Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
Mikuś napisał/a:
Bardzo chciałabym zając sie e- wolontariatem.

Przykładem takiego wolontariatu jest choćby ... nasze forum i bezinteresownie świadczona tu pomoc.

Mikuś napisał/a:
Poprosze o stosownego linka do takiej strony.

A możesz to bardziej doprecyzować - jakiego rodzaju działalnością jesteś zainteresowana ?
  Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
Richelieu

Odpowiedzi: 505
Wyświetleń: 114535

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-06-03, 23:22   Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
Na moje wyczucie do rozmowy ogólnej o blogach, albo także żeby się szerzej zareklamować,
możesz pisać zarówno w wątku ogólnym o blogach,
ale i tutaj nie zaszkodzi - ten wątek to Twój własny kącik, gdzie Ty jesteś gospodynią i nadajesz mu odpowiedni klimat i charakter.

Jeśli chcesz bardziej skupić się na swoim własnym blogu, możesz to robić tutaj,
ale rozmowa także i w tamtym temacie poświęconym blogom w ogólności jest w porządku.

W Hyde Parku ścisły porządek i trzymanie się sztywnych reguł nie są najważniejsze,
w przeciwieństwie do działów merytorycznych, gdzie jest to z oczywistych względów konieczne.

P.S.
Melduję, że właśnie z domowego kompa (inne IP ;) ) poszło kolejne 47 głosów na wszystkie Twoje przepisy.

A tak ... przy okazji:
jeśli szukasz sposobu by wyrazić swoją wdzięczność, widzę pewną możliwość ... :dev:
(Nie, wcale tu nikogo i do niczego nie namawiam ! Skąd w ogóle takie przypuszczenie ?!? |bezradny| )

[ Dodano: 2013-06-04, 08:44 ]
I kolejne głosy poszły. Przy okazji takiego smaka sobie narobiłem, patrząc na te tłustości, [ostr]
że muszę zaraz wziąć się za śniadanie. Niestety, nie jest to jakieś pyszne zapiekane w serku mięsiwko ...
  Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
Richelieu

Odpowiedzi: 505
Wyświetleń: 114535

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-03-14, 15:01   Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
I ja się bardzo cieszę z tego wyniku, nasz kochany Pingwinku (bardzo sympatyczny masz awatarek). [hura]
  Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
Richelieu

Odpowiedzi: 505
Wyświetleń: 114535

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-03-13, 14:05   Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
Mikuś napisał/a:
Jak ja sie Wam odwdzięczę ?

Nie wiem, jak pozostali, ale ja tam widzę pewien sposób ... :mrgreen:
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group