1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
Reszka.78

Odpowiedzi: 505
Wyświetleń: 114514

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-03-27, 17:07   Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
Ach, czyli wiedziałam, że coś mi się pokręciło z tą hormonozależnością.

A Ty jak masz jeszcze Kocura kocurowatego, to facetów masz dwóch Babo Szczęśliwa :P Jeden pogłaska, kwiatki kupi, czekoladki, a drugi pomruczy ;)

Buziaki Pingwinko dla Ciebie i Twoich Chłopaków :D
  Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
Reszka.78

Odpowiedzi: 505
Wyświetleń: 114514

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-03-23, 17:52   Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
Nie znam się Pingwinko, więc nie za bardzo chyba pomogę. Nawet nie bardzo wiem, co to znaczy hormonozależność, ale kojarzy mi się z tym, że są nowotwory które są podatne na hormony i takie dla których one są obojętne czy tak?
Jeśli to co napisałam wcześniej jest poprawne, to myślę, że dostaniesz od swojego ginekologa hormony. Przecież bez przesady żebyś już menopauzę miała i się męczyła z jej wszystkimi objawami. Uderzenia gorąca, jakieś kołatania serca i inne "atrakcje" wcale fajne nie są i skoro można coś z nimi zrobić, to trzeba zrobić ;) W końcu nie mogą człowiekiem rządzić.

Co do facetów, to wydaje mi się, że świat wyrządza im od wieków wielką krzywdę. W końcu facet też ma prawo do krzyków i okazywania radości skakaniem i machaniem rękami nie tylko na stadionie czy przed telewizorem. Ma prawo być wściekły (nie mylić z agresywną wściekłością, gdy się chłop z pięściami rzuca czy coś), nieszczęśliwy, ma prawo okazywać uczucia, płakać, boczyć się, chcieć być przytulonym i pogłaskanym po głowie, gdy mu źle i wcale nie uważam tego za niemęskie, w końcu to jest ludzki normalny odruch. Swoją drogą nie ma dla mnie niczego bardziej wzruszającego, poruszającego niż płaczący mężczyzna i cholera jednocześnie jest to sexy 8-)

Buziaki i pozdrawiam :cmok:
  Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
Reszka.78

Odpowiedzi: 505
Wyświetleń: 114514

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-03-18, 18:45   Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
To nie marz skrycie, tylko jawnie :) Zobaczysz, że się wszystko na dobre odmieni i jeszcze drużynę piłkarską będziesz mieć ;) :cmok:

Mężczyźni ogólnie inaczej podchodzą do niektórych spraw i inaczej uczucia okazują. Wszak od dziecka facet ma być twardy nie miętki, nie powinien okazywać, że mu źle, czy smutno. Ogólnie powściągliwy we wszystkim ma być. Kobiecie wolno i płakać i krzyczeć, gniewać się i szaleć ze szczęścia itd. itd. I przez to wielu mężczyzn choć w sercu bardzo przeżywają wszystko i martwią się ze swoimi kobietami, to nie potrafią tego okazać, bo im właśnie takie skorupy hodowano od dziecka i ani o uczuciach, ani o ich okazywaniu nie rozmawiano. I tak po prostu nie wiedzą co zrobić. Działać tak, okazać głębsze uczucia itd. to już nieco gorzej. Sierotki biedne ;P
A ten Twój, jak Cię wspiera na każdym kroku to świetnie. Nawet jak czasem nieporadny jest. Najważniejsze, że jest i kocha :mrgreen:

Oj rozgadałam się strasznie, jakoś tak pseudo filozoficznie :lol:

Ściskam Cię mocno :cmok:
  Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
Reszka.78

Odpowiedzi: 505
Wyświetleń: 114514

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-03-17, 14:32   Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
Cieszę się bardzo, że wszystko jest okej i że się dobrze goi :) Dietę trzymaj, ale jakbyś miała ochotę na jakiś smakołyk to sobie nie żałuj :P Jak mówiły moja ŚP Babcia i Ciotki: Jak na coś się ma ochotę, to nie może zaszkodzić, a porozpieszczać się trzeba od czasu do czasu ;) Życie nie pieści, pieśćmy się sami ;P Czyż nie tak?
I proszę Nigdy nie mów nigdy. Nie wiadomo co przyniesie przyszłość i czy nie pojawi się w Twoim życiu taka mała przygarnięta dzidziunia :) W końcu wszystko jest możliwe :)

Buziaki i ściskam Cię gorąco w ten zimowy dzionek :cmok:
  Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
Reszka.78

Odpowiedzi: 505
Wyświetleń: 114514

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-03-16, 14:20   Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
Mikuś pisze tutaj coby Twojego wątku nie zaśmiecać :) Strasznie, strasznie się cieszę, że to były torbiele i łagodniak :trala: Szkoda tylko, że jajniczki Ci zabrali, ale chyba lepsze to, niż żeby miało się coś zacząć paprać, albo nie daj Boże zezłośliwieć. Szczerzę się jak głupia do monitora, ale to wyszczerz do Ciebie Pingwinku (jak rzekł Richelieu) :mrgreen: :mrgreen:

Buziaki Kochanieńka :cmok:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group