1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 44
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak jelita grubego i meta do wątroby
Reszka.78

Odpowiedzi: 393
Wyświetleń: 187759

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-09-27, 18:04   Temat: Rak jelita grubego i meta do wątroby
Małgolinku Kochana moja. Tak strasznie, strasznie mi przykro. Płaczę wraz z Tobą. Przez te lata byłaś mi jak rodzina, a Twoja Mamcia była mi taką przyszywaną Ciocią.
Jak mówi Marzena, Mamusia jest teraz Twoim Aniołem. I nie rozstajecie się na zawsze. Kiedyś znowu się zobaczycie i już się nie rozstaniecie ::rose::
  Temat: Rak jelita grubego i meta do wątroby
Reszka.78

Odpowiedzi: 393
Wyświetleń: 187759

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-09-04, 21:55   Temat: Rak jelita grubego i meta do wątroby
Witaj

Opadają i to nie tylko ręce. Jak nie kijem to pałką. Nefrolog odsyła do chemioterapeuty, ten odeśle do nefrologa, albo onkologa i tak się można kiwać lata całe.
Mam nadzieję, że chociaż Mamcik czuje się dobrze. Pozdrawiam Was bardzo serdecznie :cmok:
  Temat: Rak jelita grubego i meta do wątroby
Reszka.78

Odpowiedzi: 393
Wyświetleń: 187759

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-09-08, 21:12   Temat: Rak jelita grubego i meta do wątroby
Hejka Małgolinku :cmok:

Na płytkach się nie znam, więc nie odpowiem niestety.
Za to włoski jak to włoski po chemii, przerzedziły się, ale odrosną przecież :) Wiem, że to wydatek jest, ale pomyśl jakiego Mamcia szyku może zadać w takiej peruczce, jakby miała więcej niż jedną ;) Moja Mamcia ma niestety naturalnie mało włosków, z wiekiem się jeszcze przerzedziły i tak się kiedyś śmiała, że sobie kupi siedem na każdy dzień tygodnia ;P

Buziaczki Kochanieńka dla Ciebie i Twojej Matuszki :cmok:
  Temat: Rak jelita grubego i meta do wątroby
Reszka.78

Odpowiedzi: 393
Wyświetleń: 187759

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-06-14, 16:48   Temat: Rak jelita grubego i meta do wątroby
Małgolinku Kochana co tam u Was? Już się zaczynałam martwić, bo na forum Cię nie widziałam :cmok:

Zaglądam do Ciebie, ale niestety nie wiem jak Ci pomóc, bo się nie znam :(

Pozdrawiam Cię serdecznie i Twoją Mamcię. Zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka. Myślę o Was Kochane moje :cmok:
  Temat: Rak jelita grubego i meta do wątroby
Reszka.78

Odpowiedzi: 393
Wyświetleń: 187759

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-04-13, 20:59   Temat: Rak jelita grubego i meta do wątroby
Hejka Siostra :cmok:

A Twoja Mamcia nie była ostatnio przeziębiona? Bo zacienienia w obrazie płuc mogą odpowiadać zapaleniu płuc, więc wielce prawdopodobne, że właśnie to właśnie jest przyczyna takiego wyniku RTG.
Co do płynu to się nie wypowiem, bo nie wiem. Ktoś mądrzejszy będzie musiał Ci to wyjaśnić.

Pozdrawiam Ciebie i Mamcię bardzo gorąco. Zdrówka koniecznie życz :cmok:
  Temat: Rak jelita grubego i meta do wątroby
Reszka.78

Odpowiedzi: 393
Wyświetleń: 187759

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-03-25, 20:50   Temat: Rak jelita grubego i meta do wątroby
Hejka Małonisiu :cmok:

Twoja Mamcia może rzeczywiście mieć jakieś sprawy nerwobólowe, skoro przez cały dzień nic nie boli, w nocy też nic, jak zrozumiałam i dopiero ranem, czy tak?. We śnie człowiek nie oddycha tak głęboko jak na jawie, poza tym nie rusza się tak jak w ciągu dnia i może jakoś tak mięśnie Mamci zastygają, a może śpi na tym boku i coś sobie ugniata?... Hmmm... Może sama przebiegnij się do lekarza Mamci i zapytaj. W końcu powinien chyba udzielić Ci jakiejś porady. Rzeczywiście lepiej żeby Mamcia nie ganiała po przychodniach i zarazków nie wdychała.
Ja jestem niestety głupia i mogę zgrzytać zębami, że nie potrafię czegoś lepszego doradzić.

Buziaki i ściskam bardzo mocno Ciebie i Mamcię i resztę ferajny :cmok:
  Temat: Rak jelita grubego i meta do wątroby
Reszka.78

Odpowiedzi: 393
Wyświetleń: 187759

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-03-22, 23:00   Temat: Rak jelita grubego i meta do wątroby
Hejka Siostra :)

Dobrze, że jest lepiej, nie dobrze, że Mamcię boli. Podejrzewam, że albo coś tam naciągnęli, albo przepona ogólnie poruszona, mięśnie itd. W końcu tuż przy niej ciapali (ale się nie znam, to moje przypuszczenia są)
Co do przeciwbólowców to Mama brała Ketonal, ale nie wiem czy Twoja Mamcia może to ruszać. Hmmmm...

Buziaki i uściski dla Ciebie i Przyszytej Mamci :cmok: I koniecznie życz szybkiego powrotu do pełnego zdrowia :)
  Temat: Rak jelita grubego i meta do wątroby
Reszka.78

Odpowiedzi: 393
Wyświetleń: 187759

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-03-06, 17:27   Temat: Rak jelita grubego i meta do wątroby
Cześć Siostra :cmok:

Kochana po takiej operacji to wiadomo, że Mamcia może być słabiutka. W końcu to nie było byle co. A że i pić nie mogła i jeść, to i sił nie ma za bardzo z czego. Kroplówka, kroplówką, ale sama wiesz jak to szpitalne łóżko siły wyciąga. Jak Mamcia wróci do domku, to na pewno się dużo lepiej poczuje :)
I pamiętaj Kochanieńka, że w życiu jest różnie, ale na dobrą sprawę to na dwoje babka wróżyła. Może, ale NIE MUSI. Skoro usunęli wszystko co trzeba, to znaczy, że mogli pozbyć się wszystkiego co złe. Teraz tylko chemia i zobaczysz, że będzie okej :)

Pozdrawiam serdecznie, zdrówka życzę i przesyłam Twojej Mamci pozytywną energię :)
  Temat: Rak jelita grubego i meta do wątroby
Reszka.78

Odpowiedzi: 393
Wyświetleń: 187759

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-03-04, 21:29   Temat: Rak jelita grubego i meta do wątroby
Siostra to świetnie!
Zdawaj relację Kochana, jak będziesz mogła ucałuj Mamę ode mnie mocno. Teraz będzie już tylko lepiej :)

Ściskam Ciebie i Twoją gromadkę :cmok: Spokojnej nocy życzę :)
  Temat: Rak jelita grubego i meta do wątroby
Reszka.78

Odpowiedzi: 393
Wyświetleń: 187759

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-02-22, 18:09   Temat: Rak jelita grubego i meta do wątroby
Hejka Siostra :cmok:

Zakreślaj do tego 1-go dni w kalendarzu. Błyśnie, ani się obejrzycie. A potem już tylko operacja i powrót do zdrowia. Przecież teraz nie możecie się poddać i załamać! Wykopuj zaraz ten optymizm i dobry humor, bo do Was pojadę i wytargam za ucha oba. Zobaczysz! :)
Pozdrów Mamcię, ucałuj i przytul mocno. Powiedz Jej, że myślami jestem z Wami. Będzie dobrze zobaczycie, tylko musicie znów zacząć w to wierzyć. Wiara w powodzenie to 90% sukcesu.

Buziaki
  Temat: Rak jelita grubego i meta do wątroby
Reszka.78

Odpowiedzi: 393
Wyświetleń: 187759

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-01-22, 16:45   Temat: Rak jelita grubego i meta do wątroby
Witaj Siostra

Przykre bardzo, że te paskudy na wątrobie się powiększyły. Paskudne jakie no! Zdołowało mnie to naprawdę.

Mam szczerą nadzieję i trzymam kciuki, że lekarze w końcu ruszą tyłki i się zabiorą za poważne leczenie np. operację by jednak usunąć to "coś" co siedzi w jelicie. Lepiej to wywalić, niż potem żeby się miało paskudzić.

Ściskam Cię mocno i Mamcię. Życz ode mnie mnóstwo zdrowia :tull:
  Temat: Rak jelita grubego i meta do wątroby
Reszka.78

Odpowiedzi: 393
Wyświetleń: 187759

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-12-04, 22:12   Temat: Rak jelita grubego i meta do wątroby
Gonisiu Kochana, powiedz co tam u Was? Jak się czujecie? Jakieś nowe rzeczy odnośnie leczenia? :)

Co do tych polipków o które pytałaś, to gdzieś czytałam i oglądałam w telewizji, że jest taka choroba polipowatość jelit i jeszcze jedna jakaś podobna. Może Twoja Mamuńcia ma to coś i dlatego te polipy odrastają tak szybko. Niestety tak jak mówi Absenteeism, to już wyższa gastrologia i trzeba by się takowego lekarza zapytać :)

Pozdrawiam Was gorąco i ściskam mocno :cmok: Życz mojej przyszytej Mamuńci zdrówka koniecznie :)
  Temat: Rak jelita grubego i meta do wątroby
Reszka.78

Odpowiedzi: 393
Wyświetleń: 187759

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-10-27, 18:54   Temat: Rak jelita grubego i meta do wątroby
Kochanieńka Moja Małgolinku _itsme_

Przykre bardzo to co mówisz, bo rzeczywiście, jak nie ma źródła, to nie wiadomo co leczyć itd. Z drugiej strony chyba lepiej by było jakby mimo wszystko usunięto te mety z wątroby, wtedy zmniejszyłaby się szansa na rozsiew z tych ognisk. I wtedy by się monitorowało Mamcię.

W każdym razie ja trzymam mocno kciuki i wierzę, że się uda. MUSI!

Pozdrawiam Cię serdecznie i całuję Twoją Mamcię mocno mocno :cmok:
  Temat: Rak jelita grubego i meta do wątroby
Reszka.78

Odpowiedzi: 393
Wyświetleń: 187759

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-10-08, 16:10   Temat: Rak jelita grubego i meta do wątroby
Kochana Moja Siostro Forumowa. Widzę, że przez tą całą niepewność humorek padł. Tak jak u Nas. Niepewność jest najgorsza. Gdyby człowiek miał wszystkie wyniki czarno na białym to mógłby działać, a tak tylko czeka i się tym czekaniem nakręca.
Za tymi zawrotami głowy, to lepiej dmuchać na zimne. Niech Mamcia koniecznie idzie do lekarza po skierowanie, a w ostateczności niech nawet leci na Ostry i trochę posymuluje. Wiem, że to nie jest ładnie, ale wiadomo jak to u nas z kolejkami do specjalistów.
Liczę z Wami dni, już tylko 18.

Ściskam Cię mocno i przytulam moją Przyszywaną Mamcię. Zdrówka życz ode mnie :cmok:
  Temat: Rak jelita grubego i meta do wątroby
Reszka.78

Odpowiedzi: 393
Wyświetleń: 187759

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-10-07, 11:24   Temat: Rak jelita grubego i meta do wątroby
Koteczku, co tam u Was?
 
Strona 1 z 3
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group