1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak drobnokomórkowy płuca prawego z naciekaniem
Reszka.78

Odpowiedzi: 69
Wyświetleń: 20365

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-03-16, 20:05   Temat: rak drobnokomórkowy płuca prawego z naciekaniem
Magduś część objawów jak najbardziej możesz mieć na tle nerwowym, łącznie z uciskiem i mrowieniem twarzy, mrowieniem czy pieczeniem całej jamy ustnej. Sama mam nerwicę, to mówię to z doświadczenia, bo przeróżnych doświadczyłam dolegliwości właśnie przez nerwy. Ból głowy też pasuje do napięciowego bólu głowy - często opisywany jako obręcz, albo jakby ktoś usiłował miskę czy garnek na głowę nam założyć i to za mały, albo jakby mózg był za duży i nie mieścił się w czaszce.
A nie oszukujmy się, swoje przeżyłaś, organizm mógł się zbuntować i domaga się odpoczynku, zadbania, odstresowania.

Białe grudki na migdałkach, to istotnie mogą być kamyki migdałkowe. Niektórym ludziom się robią po prostu. One mogą między innymi odpowiadać za dziwny posmak w ustach.
Nie mniej jednak objawy które opisujesz: posmak ropy w ustach, rozpieranie twarzy zwłaszcza przy pochylaniu, ucisk przy zębach, może rzeczywiście świadczyć o zatokach. I w tym momencie nie sugerowałabym się opinią tego laryngologa skoro zbadał na szybko, tylko poszła do innego laryngologa, zrobiła prześwietlenie zatok.

Mam nadzieję, że Marzena i Monika dopowiedzą to co ja mogłam pominąć, lub o czym mogę nie wiedzieć.

Ściskam Cię bardzo mocno i zdrówka życzę :tull:
  Temat: rak drobnokomórkowy płuca prawego z naciekaniem
Reszka.78

Odpowiedzi: 69
Wyświetleń: 20365

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-03-10, 10:34   Temat: rak drobnokomórkowy płuca prawego z naciekaniem
Przyjmij wyrazy współczucia ::rose::
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group