1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: misiak - komentarze
Renata66

Odpowiedzi: 353
Wyświetleń: 73828

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-10-20, 22:58   Temat: misiak - komentarze
misiak, to wcale nie jest dziwne ani nienormalne, że łapiesz doły. Bardzo dobrze to rozumiem. Zresztą sama wiesz najlepiej, że na raka choruje cała rodzina. A szczególnie osoby, które wciąż są bardzo blisko z chorymi. Ale wierzę, że u Ciebie to chwilowy spadek nastroju, zaraz się pozbierasz z podłogi i ruszysz do akcji. Jak ja kiedyś. Nie daję ci cudownych rad, abyś pomyślała trochę o sobie, bo wiem, że jesteś rozsądna i sama o tym wiesz. Masz prawo do gorszego samopoczucia, nie jesteś cyborgiem. Ciesz się chociaż z tego, że z mamą całkiem dobrze, jak piszesz i że przyjdzie pielęgniarka pobrać krew, bo jeden kłopot masz na chwilę z głowy, że tak powiem. Wszystko co robisz pokazuje, że jesteś dzielna i wrażliwa:). A skoro tak, dasz sobie radę, choć wiem, że nie jest Ci łatwo. Trzymam za Ciebie kciuki i posyłam dobre myśli.
  Temat: misiak - komentarze
Renata66

Odpowiedzi: 353
Wyświetleń: 73828

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-10-14, 18:27   Temat: misiak - komentarze
misiak, a gdzie te pyszności, to chętnie podjadę:). Cieszę się, że u Was zrobiło się lekko optymistycznie, jak słyszę po tonie wypowiedzi, mimo obaw o wyniki. Daj znać jak tam wyniki. Pozdrawiam ciepło.
  Temat: misiak - komentarze
Renata66

Odpowiedzi: 353
Wyświetleń: 73828

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-10-12, 21:11   Temat: misiak - komentarze
misiak, czytam to wszystko i szlag mnie trafia, że tak się dzieje w polskich szpitalach. Mam na myśli sytuację z krwotokiem jaką opisałaś. Ale nie będę ani siebie ani Ciebie nakręcała. Ja w piątek jadę do szefa hospicjum domowego, które opiekowało się tatą, złożyć skargę. Napisałam dokładnie co mnie boli. Chcę też z nim osobiście porozmawiać. Mojego tatusia już nie ma, ale mam zamiar pomóc innym. Tym, którzy może nie potrafią upomnieć się o swoje. W konsekwencji partactwa lekarza z HD i jego niekompetencji, zmieniliśmy go w ostatnim momencie i tata odszedł godnie. W dniu śmierci była u niego inna lekarka i bardzo go wspomogła mentalnie i farmakologicznie. Za dużo by pisać, ale dam znać gdy uzyskam to co chcę uzyskać. I powiedziałam sobie, że nie odpuszczę. A Was wspieram dobrymi myślami. Dawaj proszę znać. Czekam na wieści. Wiem jak się czujesz i co czujesz. Niestety. Jesteś dzielna i walczysz pięknie. Podziwiam Cię. Pozdrawiam ciepło.
  Temat: misiak - komentarze
Renata66

Odpowiedzi: 353
Wyświetleń: 73828

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-05-27, 20:06   Temat: misiak - komentarze
Bardzo, bardzo się cieszę,że stan twojej mamy się poprawił i ze ma super wyniki! Miło się czyta takie optymistyczne wieści. Pozdrawiam ciepło. Renata
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group