1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz płuca? Gruźlica
Renata66

Odpowiedzi: 478
Wyświetleń: 138685

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-10-04, 13:45   Temat: Guz płuca? Gruźlica
misiak, Trzymam za Was mocno kciuki!
  Temat: Guz płuca? Gruźlica
Renata66

Odpowiedzi: 478
Wyświetleń: 138685

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-08-23, 23:22   Temat: Guz płuca? Gruźlica
misiak, na pewno na Twoje pytanie najlepiej odpowie ktoś kto się na tym zna. Ja wiem tyle, ile dowiedziałam się podczas choroby taty, który cierpi na NDRP z przerzutem do mózgu. Z powodu nowych ognisk meta miał radioterapię głowy, jak Twoja mama. Dobrze, że przejęłaś kontrolę nad lekami. Też mieliśmy taką sytuację - tata brał to na co aktualnie miał ochotę. Spisałam wszystkie leki i dawkowanie. Ale zadecydowaliśmy, że leki podaje teraz mama i nie ma już takich sytuacji. W planach mieliśmy chemię ze względu na rozrost guza w płucach. Ale tata po radioterapii jest na o obecnie za słaby. Bardzo dużo śpi. Jestem zdania, że nie powinien już chemii dostawać. Bo to obniży jakość jego życia i jeszcze bardziej go osłabi. To samo powiedział lekarz. Tata zresztą również ma takie zdanie. Każdy przypadek jest jednak inny. Jeśli masz taką możliwość porozmawiaj sama z lekarzem. Tak jak to robię ja. Będziesz miała jasność. Nie wiem jaki macie kontakt z lekarzem, my możemy zawsze zadzwonić do szpitala i porozmawiać. Spisz sobie pytania na kartce, żeby ci nic nie uleciało z głowy. Takie jest moje zdanie. Pozdrawiam Cię ciepło i trzymam kciuki za Was.
  Temat: Guz płuca? Gruźlica
Renata66

Odpowiedzi: 478
Wyświetleń: 138685

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-09-18, 16:29   Temat: Guz płuca? Gruźlica
Misiak co u Was? Trzymam kciuki i życzę siły i spokoju ducha.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group