1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Płaskonabłonkowy rak przełyku
Rafal82

Odpowiedzi: 78
Wyświetleń: 50002

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-12-27, 23:57   Temat: Płaskonabłonkowy rak przełyku
Magdalena, jak dowiedzieliśmy sie o chorobie, mama miala problem z przełykaniem, guz powiekszal sie bardzo szybko. Zaraz po rozpoczeciu kuracji dostalismy jedyna dobra wiadomosc, ze otwor w przelyku powiekszyl sie z 3mm do 5mm. Lecz chwile po, znow sie zmniejszyl.

Podczas chemii miala typowe skutki uboczne. Zle sie czula, miala zawroty glowy, wymiotowala. Chudnie w oczach.

Co do lekarzy, to w Warszawie maja oni specjalistow od kazdego narzadu. Wiec ciezko jest kogos polecic.
  Temat: Płaskonabłonkowy rak przełyku
Rafal82

Odpowiedzi: 78
Wyświetleń: 50002

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-12-27, 18:51   Temat: Płaskonabłonkowy rak przełyku
Rozmawiałem z Tatą. To on woził Mamę do szpitala i ja zabierał. Rozmawiał z lekarzami, i wg. jego opinii zrobili oni wszystko co mogli. Byli również bardzo pomocni. W Warszawie mamy rodzinę, która gotowała i przynosiła domowe obiady jak również odwiedzała Ja w szpitalu. Jak Tato wróci do domu, to zapytam się o nazwisko lekarza, który prowadził leczenie. Twoja mama, musi przejść serie testów, dopiero wtedy lekarze ustalą czy operacja dojdzie do skutku.

Mama czuje się źle. Zostaliśmy poinformowani, ze stan będzie się pogarszał z dnia na dzień:(

Współczuje każdemu kto był, jest lub będzie w takiej sytuacji. Naprawdę jest ciężko być twardym w takiej sytuacji. A bezsilność jest najgorsza.
  Temat: Płaskonabłonkowy rak przełyku
Rafal82

Odpowiedzi: 78
Wyświetleń: 50002

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-12-27, 17:56   Temat: Płaskonabłonkowy rak przełyku
Witam i bardzo wspolczuje calej sytuacji.

My zanim wybraliśmy miejsce leczenia udaliśmy się do 2 innych lekarzy.
Wybraliśmy Warszawę mimo, ze daleko od nas, to jednak z tego co rozmawiałem z Mamą była tam dobrze traktowana.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group