1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: clark II breslow 0,7 LIMFADENEKTOMIA, wznowa miejscowa
Radi

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 47143

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-12-17, 12:15   Temat: clark II breslow 0,7 LIMFADENEKTOMIA, wznowa miejscowa
Mam wrażenie, że jeszcze nie tak dawno pisaliśmy ze sobą, wspieraliśmy się nawzajem, wymienialiśmy się doświadczeniami... a Magda tak szybko odeszła...

Jestem zaskoczony odejściem Magdy, przykro mi...

Niech spoczywa w pokoju ::rose::
  Temat: clark II breslow 0,7 LIMFADENEKTOMIA, wznowa miejscowa
Radi

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 47143

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-02-19, 00:16   Temat: Re: margines
Magda_ada napisał/a:
prawdopodobieństwo dalszych przerzutów to 70%. Siedzę na bombie , tylko nie wiem kiedy wybuchnie , dziś, jutro za tydzień

No i prawdopodobieństwo, że nie będzie przerzutów to 30%... :)
A może ta bomba w ogóle nie wybuchnie? ;)
Trzymaj się ciepło, ciesz każdym dniem i złaź jak najszybciej z tej bomby... :)
  Temat: clark II breslow 0,7 LIMFADENEKTOMIA, wznowa miejscowa
Radi

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 47143

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-02-07, 22:18   Temat: clark II breslow 0,7 LIMFADENEKTOMIA, wznowa miejscowa
Witaj :)
Ja mam limfadenektomie tylko że pachową.
Radioterapia ma oczywiście skutki uboczne, jednak ja zdecydowałem się na taką formę leczenia, bo to w zasadzie wszystko, co mogę na dzień dzisiejszy zrobić.
Lekarze w Opolu proponowali mi jeszcze leczenie interferonem, jednak w CO w Warszawie zapadła decyzja o radioterapii.
Tez czytałem ten artykuł o którym piszesz, jednak moim zdaniem każdy organizm inaczej reaguje na radioterapię.
Pozdrawiam i życzę dużo pogody ducha :)
  Temat: clark II breslow 0,7 LIMFADENEKTOMIA, wznowa miejscowa
Radi

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 47143

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-12-27, 01:33   Temat: clark II breslow 0,7 LIMFADENEKTOMIA, wznowa miejscowa
Magda_ada napisał/a:
Witam, czytałam dzisiaj kilka postów , i nic już nie rozumiem...
Kiedy zaleca się radioterapię w leczeniu czerniaka ? Bo jakoś nie mogę się połapać, podobne przypadki a jednym zalecają , innym odradzają. Są w takim razie jakieś standardy leczenia w przypadku przerzutów in-transit ? Czy to zależy od lekarza do jakiego się trafi i
jego ,, widzimisię''.

Taką decyzję podejmuje lekarz w zależności na jakim etapie jest choroba i jakie formy leczenia można zastosować w danym przypadku. Radioterapia jest przeważnie leczeniem uzupełniającym, sam takie leczenie przeszedłem w CO w Warszawie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group