1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak Glowy Trzustki Mojej MAMY - Bardzo Prosze o Pomoc i Rade
RENATA2015

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4822

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-09-16, 19:09   Temat: Rak Glowy Trzustki Mojej MAMY - Bardzo Prosze o Pomoc i Rade
Dziekuje Ci Bardzo tronca33 ;) Tak Guz usunieto - z tego co powiedzial chirurg to wycial to co bylo mozliwe - w poniedzialek mama ma sie zglosic na radioterapie a o chemi nikt nic nie mowi .... Ona jest taka delikanta, nie wiem jak to zniesie .. po glosie i rozmowie slysze ze zaczyna sie zalamywac chociaz slysze tez ze ma nadzieje ze po naswietlaniu szybko wroci do domu .. i ja tez mam taka nadzieje ... to jest nie fair ze Ja to spotkalo ......

Jeszcze raz dzieki za odpowiedz i wsparcie ... widze ze jest tu duzo wspanialaych ludzi ....

Pozdrawiam i rowniez zycze wytrwalosci, przesylam cieple pozdrowienia
  Temat: Rak Glowy Trzustki Mojej MAMY - Bardzo Prosze o Pomoc i Rade
RENATA2015

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4822

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-09-15, 21:25   Temat: Rak Glowy Trzustki Mojej MAMY - Bardzo Prosze o Pomoc i Rade
Witam wszystkich serdecznie ... od miesiąca śledzę to forum i dzięki temu mam jakiekolwiek pojecie o tym wszystkim - totalnie załamana. Moja mama poleciała do Polski na wakacje 1go czerwca - po dwóch tygodniach źle się poczuła... W szybszym tempie napisze, ze okazał się to być rak głowy trzustki. Operacja odbyła się w Katowicach - guza usunięto metoda Whipple. Poleciałam na skrzydłach do polski by być z mama - operacja udała się pomyślnie, mama szybko wróciła do zdrowia. Teraz czekamy na termin na oddział onkologii w Katowicach na radioterapie i chyba chemię - bo nam jeszcze nic nie mówią ...
Ja musiałam wrócić do Stanów. Mam wyniki pooperacyjne, bo tomografii po operacji jeszcze mamie nikt nie pokazał. Co robić z tym wszystkim - zabrać mamę tu z powrotem jak najszybciej, aczkolwiek widzę, że lepiej się czuje w Polsce. Chciałabym prosić o jakieś konkretne fachowe rozpoznanie tej całej sytuacji, gdyż być może będziemy musieli z bratem to wszystko logistycznie jakoś zorganizowany. To chyba jakiś sen, nic jej nie było przed wylotem a tu takie coś. Staram się mamę pocieszać- dzwonię do niej codziennie, czuje się dobrze w miarę - każdy dzień jest inny. Dziękuję za wszelkie słowa z góry ...

[ Komentarz dodany przez Moderatora: MisiekW: 2015-09-15, 22:32 ]
Bardzo proszę o usuwanie wszelkich danych osobowych lekarzy, etc., np. z pieczątek!
Jakie masz do nas pytania?


[ Komentarz dodany przez Moderatora: MisiekW: 2015-09-15, 22:33 ]
Używaj w miarę możliwości przecinków, kropek i akapitów. Teraz ktoś musi stracić 15 minut na przerobienie Twojego posta zamiast np. wyjaśnić innemu pacjentowi wyniki jego badań.

[ Dodano: 2015-09-15, 15:52 ]
1. Czy z podanych nizej badan wynika ze nie zostal w pelni usuniety nowotwor? Co oznacza :
PanIN1-3 ???

2. Czy wystarczy mamie Radioterapia czy bedzie musiala brac chemie?

DZIEKUJE !
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group