1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Grzybica żołądka
RENA

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 8989

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-04-14, 11:21   Temat: Grzybica żołądka
Dziękuję za odpowiedź. Byłam u 3 lekarzy każdy mówi że wszystko jest dobrze, ale ja wiem że tak nie jest. Po operacji czułam się przez pół roku dobrze później wszystkie objawy powróciły.Mam wysokie ciśnienie, biegunki na przemian z zaparciami, kołatanie serca. Nie wiem co robić. Lekarze zbywają mnie i dają do zrozumienia że sobie wszystko wymyślam. Poradźcie proszę co mam robić. Pozdrawiam.
  Temat: Grzybica żołądka
RENA

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 8989

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-03-03, 11:57   Temat: Grzybica żołądka
Opis badania TK. Stan po częściowej resekcji żołądka i dwunastnicy z wytworzeniem zespolenia żołądkowo-jelitowego. Ewidentnych cech wznowy miejscowej nie wykazano. Podobnie jak poprzednio w wątrobie drobne torbielki. Poszerzenie PŻW do 1,6cm, przewodów wątrobowych do 1cm oraz niewielkie poszerzenie dróg żółciowych wewnątrzwątrobowych w zakresie płata lewego. Poza tym narządy miąższowe jamy brzusznej bez uchwytnych zmian. Bardzo proszę o przetłumaczenie tego wyniku. Pozdrawiam.
  Temat: Grzybica żołądka
RENA

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 8989

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-02-01, 23:00   Temat: Grzybica żołądka
Usg nic nie wykazało 5 lutego mam TK zobaczę co tam wyjdzie.
  Temat: Grzybica żołądka
RENA

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 8989

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-01-31, 13:47   Temat: Grzybica żołądka
Bardzo dziękuję za odpowiedź nareszcie dowiedziałam się czegoś konkretnego.Jestem już trochę spokojniejsza myślałam już że to przerzuty. Na pewno napiszę co mi powiedział lekarz.Pozdrawiam. :)
  Temat: Grzybica żołądka
RENA

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 8989

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-01-30, 19:53   Temat: Grzybica żołądka
Bardzo dziękuję za odpowiedź.Przeczytałam bardzo uważnie ale na temat grzybicy dalej nic nie wiem. Jak by ktoś już się z tym spotkał to bardzo proszę o informację dodam jeszcze, że bardzo często wymiotuję i nie wiem co jest tego powodem.Serdecznie pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
  Temat: Grzybica żołądka
RENA

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 8989

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2010-01-23, 20:10   Temat: Grzybica żołądka
Serdecznie witam jestem na tym forum po raz pierwszy.W kwietniu ubiegłego roku miałam resekcję żołądka i dwunastnicy,ponieważ wykryto u mnie rakowiaka dwunastnicy. Jak na razie wszystkie wyniki mam w normie. 7 stycznia miałam robioną gastroskopię wykryto grzybicę żołądka i krwawienie w miejscu zespolenia.Bardzo proszę o informacje czy to coś poważnego do lekarza jestem umówiona dopiero na 6 luty. Pozdrawiam wszystkich.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group