1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Recepta na seks
Polka

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 21319

PostDział: PO LECZENIU - co dalej?   Wysłany: 2018-02-14, 07:40   Temat: Recepta na seks
Witaj Aniaha,
Juz po badaniach i na dzien dzisiejszy wyglada ze jestem zdrowa. Teraz standard, w pierwszym roku kontrole co 3 miesiace. I nadzieja. :) Pozdrawiam.
  Temat: Recepta na seks
Polka

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 21319

PostDział: PO LECZENIU - co dalej?   Wysłany: 2018-02-06, 13:48   Temat: Recepta na seks
Witaj Aniaha,
Wyniki MR i Pozytronowej :-D bardzo dobre. Jest nadzieja. Jeszcze badanie ginekologiczne ktore ma byc pod narkoza i omowienie wynikow. Czyli jeszcze czekam do 13 lutego. Dopiero wtedy uwierze.
  Temat: Recepta na seks
Polka

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 21319

PostDział: PO LECZENIU - co dalej?   Wysłany: 2018-01-09, 08:17   Temat: Recepta na seks
Witaj Aniaha,
Juz po terapi, efekt nie wiadomy. Dopiero 29 i 31 styczna bede miala tomografie pozytronowa i skaner magnetyczny a badanie po tych wynikach. Mialam 2 brachyterapie PDR. 15 Gy przy 18 impulsach, 1 impuls na godzinę. Sam zabieg 18 godzin plus przygotowania.
Ale nie taki jest temat tej dyskusji ;)
Ja mieszkam w Danii i tu, jeszcze przed zabiegiem otrzymalam kosmetyczke z tym dylatatorem dopochwowym. W zestawie wymienna raczka i 5 koncowek o roznych rozmiarach, do tego lubrykatory- srodki nawilzajace. Pielegniarka poinstruowala mnie ze mam zaczac od najmniejszego i z czasem zwiekszac rozmiar. Mam to robic 3 razy w tygodniu. To ma zapobiec zrostom po napromieniowaniu i zachowac elastycznosc pochwy.
Zaraz po ostatnim zabiegu mialam rozmowe z pielegniarka na temat seksu. Ujmujac w kilku slowach - szybki powrot do wspolzycia jest bardzo zalecany, w razie problemow od razu mozliwosc skorzystania z poradni seksuologicznej. Dodakowo wszystkie te informacje dostalam wydrukowane do domu.
Oczywiscie, pierwszy raz po tym wszystkim byl pelen obaw i to chyba bardziej dla mojego meza.
Coz teraz pozostaly mi tylko obawy o wynik leczenia i nadzieja ze bedzie ok. :roll:
  Temat: Recepta na seks
Polka

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 21319

PostDział: PO LECZENIU - co dalej?   Wysłany: 2017-10-19, 22:17   Temat: Dzieki za linki
Dzieki za linki, specjalnie za ten o dylatatorach dopochwowych. :) Jestem przed brachyterapia i uprzedzono mnie na konsultacji ze otrzymam je, wlasnie z powodu mozliwych skutkow ubocznych. Niewiele mozna znalezc w polskim internecie niestety. O brachyterapii PDR tez niewiele niestety, tzn. czym ona jest, to owszem tak, ale jak ten zabieg przebiega na co sie przygotowac to juz nie bardzo :-(

ps. Moj tez poczeka ile trzeba :lol:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group