1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Płyn w opłucnej, skierowanie do szpitala
Piotrek_DS18B20

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 8938

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-01-07, 14:40   Temat: Płyn w opłucnej, skierowanie do szpitala
Pierwszy raz w życiu jest w szpitalu, żadnych problemów ze zdrowiem. No... może nadciśnienie, ale na zasadzie że przepisał mu lekarz tabletki bo miał wysokie ciśnienie parę lat temu.
Jak wspominałem pani nas uspokoiła, ale niepokoi mnie że w szpitalu stawiliśmy się od razu w piątek, to powiedzieli że przez weekend nie zrobią badań i nie ma sensu leżeć, proszę przyjść w poniedziałek. Chyba nie odsyłaliby chorego z gruźlicą lub zapaleniem płuc na weekend??
Z drugiej strony jakby mieli jakieś podejrzenia to by z człowiekiem w kulki chyba nie lecieli..
  Temat: Płyn w opłucnej, skierowanie do szpitala
Piotrek_DS18B20

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 8938

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-01-07, 11:33   Temat: Płyn w opłucnej, skierowanie do szpitala
Dzień dobry,
Chciałbym zapytać o mojego tatę (59l). Od listopada narzekał na ból pod łopatką i spadek kondycji. Ponad miesiąc temu był u lekarza rodzinnego, tam dostał antybiotyk i polecenie by zgłosić się ponownie za miesiąc jak nie pomoże. Nie pomogło to wysłaliśmy go pulmonologa prywatnie. Tam dostał pilne skierowanie na RTG.
Przyznam że zdjęcie trochę nas przeraziło, ponieważ prawego płuca prawie wcale nie widać, podobno to płyn. Dostał skierowanie do szpitala i jest tam dziś pierwszy dzień.
Trochę pani na izbie przyjęć nas uspokoiła, że osłuchując go nie sądzi że jest to nowotwór i może to być równie dobrze zapalenie płuc albo gruźlica (??).
Obiecałem sobie nie diagnozować przez internet bo nie mam na to zdrowia - w internecie każda choroba to rak :) .
Skąd mogło mu się to wziąć? Wygląda na zdrowego, kondycja spada tylko jak trzeba szybko gdzieś przejść na nogach. Poza bólem pod łopatką i ostatnio spadkiem kondycji nie miał żadnych najmniejszych niepokojących objawów a do lekarza zgłosił się bardzo szybko jak tylko pojawiły się objawy...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group