1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: błagam pomóżcie-rak płuc
Peti

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 21145

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-13, 12:41   Temat: błagam pomóżcie-rak płuc
Zgadzam się z Tobą w 100%, jednak oprócz tego co napisałeś uważam, że niestety wśród społeczeństwa jeszcze cały czas pokutuje pogląd " nie pójdę do lekarza, bo coś mi wykryje".

Oczywiście na szczęscie świadomość się zmienia i coraz częściej ludzie korzystają z badań profilaktycznych, jednak niestety większość społeczeństwa wykazuje pogląd jaki przedstawiłam.

A co do niedouczonych lekarzy - temat rzeka - sami jesteśmy tego przykładem. Aż szkoda czasu żeby się rozpisywać, gdyż niestety nie zmieni to mentalności niektórych osób "lekarzy" i niestety "świata nie zmienimy"
  Temat: błagam pomóżcie-rak płuc
Peti

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 21145

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-13, 11:43   Temat: błagam pomóżcie-rak płuc
billyb napisał/a:
a nasi piloci potrafią latać nawet na drzwiach. Gorzej z lądowaniami


jakoś mnie to uderzyło, trochę nie na miejscu ten żart...bez względu na to czy to był żart, należy pamiętać, że na fora wchodzą różne osoby. Należy pamiętać, że zawsze nasze zdanie o jakimś wydarzeniu , nawet przekazanie w formie żartu, może dotyczyć bezpośrednio osób, które to czytają.
I tutaj jest taki przykład : w tej katastrofie zginęła osoba z mojej rodziny...


mlfo, w pierwszej kolejności zwróćcie się o pomoc w kraju, na szukanie pomocy w innych kliniach za granicą, oby nie było potrzeby, przyjdzie czas.

A prawda jest niestety taka, że leczenie byłoby bardziej skuteczne, to profilaktyka u nas szwankuje, mimo wielu akcji propoagandowych, niestety. Świadomość naszego społeczeństwa jest niestety bardzo niska, a póżniej jest "płacz i zgrzytanie zębów"
  Temat: błagam pomóżcie-rak płuc
Peti

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 21145

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-11, 15:17   Temat: błagam pomóżcie-rak płuc
Witaj Mlfo

z tego co piszesz chyba można wywnioskować, że mamy tutaj do czynienia z przerzutem do płuc?

Niestety bez wyników hist-pat i innych badań trudno cokolwiek radzić.

nie wiemy jaki to rak, czy to faktycznie nowotwór płuc czy przerzut nowotworu narządów rodnych (ale jakich?)

Niestety , bardzo mi przykro, ale trudno cokolwiek powiedzieć przy takich skąpych informacjach - na pewno wiesz, że niestety nowotworów jest mnóstwo różnych, ich zaawansowanie, złośliwość jest różna - trudno uogólniać.

Jeśli Twoja przyjaciółka będzie chciała zasięgnąć jakiejkolwiek rady tutaj i wyrazi na to zgodę to prosimy o umieszczenie wyników badań.

Pozdrawiam serdecznie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group