1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Bliscy chorują a my daleko, w pracy itp
Peti

Odpowiedzi: 194
Wyświetleń: 39883

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2010-12-07, 20:30   Temat: Bliscy chorują a my daleko, w pracy itp
Może włączę się do dyskusji, ale też z punktu widzenia żony, której choruje mąż i reakcji prawcodawcy...

Napewno nie miałam dylematu, gdyż byliśmy razem...jednak gdy Małżowinek leżał w szpitalu, nieświadomy na morfinie, całkowicie nie mogłam pracować.

To były cieżkie chwile...rano dziecko do szkoły, potem biegiem rano do szpitala...potem praca, odbiór dziecka ze szkoły, zawieść do domu i do szpitala...
Byłam wtedy sama i do tego bez samochodu...dziecko pierwsza klasa więc byłam w zupełnej rozsypce.

Do tego całkowity brak zrozumienia u pracodawcy...mimo, że po wielu chwilach wahań..poinformowałam pracodawcę o sytaucji.

Słyszałam " Droga koleżanko...nie pani pierwsza i nie ostatnia"

Pracuję w wymiarze sprawiedliwości więc nie tylko praca w godzinach pracy, ale przygotowywanie się do spraw...było ponad moje siły...

Ale jak usłyszałam od szefa, że mam ustalić sobie priorytety i wybrać co dla mnie najważniejsze...to nie miałam wątpliwości...
Fakt, że miałam możliwość rzucenia tego wszystkiego i pracować w domu , niestety nie wszyscy mogą tak postąpić.

Szkoda, że w ludziach jest tak mało empatii..
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group