1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: nie wiem jak postąpić
Peti

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 7114

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2010-11-22, 16:41   Temat: nie wiem jak postąpić
Zdecydowanie podjęłam decyzję, uszanuję wolę męża.

Miałam dylemat ale usłyszałam ostatnio " on ma mi tylko płacić". Nic dodać, nic ująć - smutne ale prawdziwe.
  Temat: nie wiem jak postąpić
Peti

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 7114

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2010-11-19, 11:31   Temat: nie wiem jak postąpić
Dziękuję Wam za Wasze zdanie. Mam takie same odczucia, jednak obawiałam się, że to są typowo subiektywne odczucia. Wola męża jest dla mnie najważniejsza.
  Temat: nie wiem jak postąpić
Peti

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 7114

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2010-11-18, 19:05   Temat: nie wiem jak postąpić
Mam straszny dylemat i nie wiem jak postąpić. W sytuacji zdrowotnej mężą jestem świadoma , że wszystko się może zdarzyć.
Mąż również jest świadomy...ale też uparty. Ale do rzeczy...mąż ma córkę z poprzedniego małżeństwa, pełnoletnią, która od wielu lat , mimo starań mężą, nie chce z nim utrzymywać kontaktów. Nie będę wnikała, bo nie o to chodzi, skąd taka sytuacja.
Mąż zabronił mi informować ją o jego zdrowiu. I tutaj mam dylemat , bo z jednej strony czuję że powinnam, z drugiej nie chcę nic robić poza nim a po trzecie obawiam się reakcji z tamtej strony.
Ja wiem, że to mój dylemat ale może ktoś był w podobnej sytuacji.
Dodam, że ona wie o chorobie ojca i ta wiedza nie spowodowała zmiany jej postępowania.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group