1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak pecherzykowy->niskozróżnicowany tarczycy
Pablo

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 19627

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-11-18, 21:31   Temat: Rak pecherzykowy->niskozróżnicowany tarczycy
Co do pestek z suszonych moreli to też słyszałem wiele dobrego więc swego czasu zacząłem je jeść w większych ilościach (dokładnie nie pamiętam ale około. 10 - 15 szt. dziennie) w efekcie czego nabawiłem się silnego bólu żołądka i wówczas uwierzyłem w to czego wcześniej nie chciałem usłyszeć: amigdalina NIE uleczy z raka. Tak więc z własnego doświadczenia odradzam pestki suszonych moreli, to nie leczy, a może zaszkodzić.
Pozdrawiam.
  Temat: Rak pecherzykowy->niskozróżnicowany tarczycy
Pablo

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 19627

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-06-11, 21:22   Temat: Rak pecherzykowy->niskozróżnicowany tarczycy
Ja miałem wycinane przytchawiczne węzły chłonne. Tak więc w Zakopanym operują całe "okolice płuc". Oczywiście robią również diagnostykę np. EBUS / EUS.
  Temat: Rak pecherzykowy->niskozróżnicowany tarczycy
Pablo

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 19627

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-06-10, 22:12   Temat: Rak pecherzykowy->niskozróżnicowany tarczycy
Potwierdzam to co napisał Gazda. I nie tylko płuca ale i wznowa według mnie nadaje się do Zakopanego. Pracują tam świetni specjaliści pod wodzą doktora Zielińskiego. Polecam gdyż swoją trzecia operację miałem tam własnie ze wzgledu na przytchawiczne umiejscowienie przerzutów (Gliwice mnie tam odesłały).
  Temat: Rak pecherzykowy->niskozróżnicowany tarczycy
Pablo

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 19627

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-08-13, 20:48   Temat: Rak pecherzykowy->niskozróżnicowany tarczycy
martade - jakie wieści? Jak samopoczucie mamy?
Pozdrawiam Was serdecznie.
  Temat: Rak pecherzykowy->niskozróżnicowany tarczycy
Pablo

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 19627

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-08-06, 10:52   Temat: Rak pecherzykowy->niskozróżnicowany tarczycy
Przyspieszenie terminu badania to w tej sytuacji dobra wiadomość. Wzrost tyreoglobiny to zła wiadomość, która faktycznie może świadczyć o przerzutach lub wznowie. Ale pamiętajcie, iż tak niejednokrotnie bywa i nie zmienia to faktu, że można się dalej, skutecznie leczyć. Tak więc głowa do góry (oczywiście wiem, łatwo napisać, trudniej realizować).
Czy pisząc "radioterapie" masz na myśli naświetlania czy terapie jodem radioaktywnym?
Tak czy inaczej w zależności od wyniku scyntygrafii zostaną napewno podjęte działania co do dalszych kroków leczenia.
Trzymam kciuki i serdecznie pozdrawiam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group