1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Marcin. wichniar2 - komentarze
OptymistycznaLenka88

Odpowiedzi: 101
Wyświetleń: 22216

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-07-14, 20:09   Temat: Marcin. wichniar2 - komentarze
Super :) czyli wszystko w normie
  Temat: Marcin. wichniar2 - komentarze
OptymistycznaLenka88

Odpowiedzi: 101
Wyświetleń: 22216

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-07-12, 23:22   Temat: Marcin. wichniar2 - komentarze
oczywiście, że powinieneś w takiej sytuacji iść do lekarza by się upewnić, ale myślę, że najprawdopodobniej jest to chłonka. Może wyciekać z jeszcze nie zrośniętej blizny. Nie jest to nawet coś złego, bo jak trochę wycieka, to mniej się zbiera. Mam nadzieję, ze lekarz potwierdzi to co napisałam i nie dzieje się nic złego. Trzymam kciuki i pozdrawiam
  Temat: Marcin. wichniar2 - komentarze
OptymistycznaLenka88

Odpowiedzi: 101
Wyświetleń: 22216

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-07-04, 07:03   Temat: Marcin. wichniar2 - komentarze
Nie martw się, to normalne. Musisz dać ręce trochę czasu aby doszła do siebie. Nie mozesz jej na razie przemęczać, żeby nie zaczęło ci puchnąć. Teraz robi się gorąco więc też może to troche wpływać na dyskomfort ręki. Niestety nie umiem powiedzieć czy i po jakim czasie to minie. Ja mam już usunięte wszystkie węzły co też sprawia, że moja noga ma się gorzej.
Przy okazji ja nie miałam zbadanego poziomu LDH. No trudno.
A ty kiedy wychodzisz? Dzisiaj, jutro? Nie zapomnij żeby nie gnać od razu np do pracy, tylko dać sobie trochę odpoczynku :)
  Temat: Marcin. wichniar2 - komentarze
OptymistycznaLenka88

Odpowiedzi: 101
Wyświetleń: 22216

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-07-02, 22:00   Temat: Marcin. wichniar2 - komentarze
Cieszę się, że u ciebie wszystko w porządku i jesteś w dobrym nastroju. Czujesz się dobrze, czyli trzymanie kciuków pomogło ;) Teraz trzymamy kciuki za dobre wyniki.
  Temat: Marcin. wichniar2 - komentarze
OptymistycznaLenka88

Odpowiedzi: 101
Wyświetleń: 22216

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-07-01, 19:32   Temat: Marcin. wichniar2 - komentarze
Czyli standardowe postępowanie. Też mam nadzieję, ze węzły u ciebie będą czyste. Trzymam kciuki :) Napisz jak już będziesz po.
  Temat: Marcin. wichniar2 - komentarze
OptymistycznaLenka88

Odpowiedzi: 101
Wyświetleń: 22216

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-06-25, 20:35   Temat: Marcin. wichniar2 - komentarze
Mnie też pierwsze RTG zestresowało, bo wyszło mi, że mam lekko powiększoną wnękę płuca lewego. Też nie wiedziałam co to oznacza i bardzo się stresowałam, ale na powtórzonym badaniu po 3 tygodniach wyszło wszystko w porządku. Dlatego głowa do góry. Myślę, że możesz poczekać do wizyty w szpitalu, jeśli oni tam nie będą pewni to powtórzą badanie. Chyba, że naprawdę bardzo cię to stresuje wtedy musisz się rzucić na prywatne badanie.
  Temat: Marcin. wichniar2 - komentarze
OptymistycznaLenka88

Odpowiedzi: 101
Wyświetleń: 22216

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-06-24, 22:57   Temat: Marcin. wichniar2 - komentarze
oj jak ja się złoszczę, gdy ktoś pisze, że boi sie iść do lekarza. Niestety nie ma innego rozwiązania, więc po co to odwlekać. Tylko sie człowiek wtedy dłużej stresuje. Taka wizyta nie musi się wiązać z żadnym zabiegiem, może przecież wystarczyć, że lekarz popatrzy, a ty będziesz już spokojniejsza. A w przypadku najgorszego, czyli czerniaka (odpukać) czas odgrywa dużą rolę, więc i dlatego warto szybko chodzić do dermatologa z tym co nas niepokoi. Dlatego betsi jesli coś w twoim pieprzyku cię zaniepokoiło lub martwisz się samym faktem jego istnienia to nie marudzić tylko lecieć do dermatologa.
Przy okazji - ja też zaklejałam swoje znamię pieprzykiem, bo jak zaczęło mi rosnąć to nie chciałam bardziej tego ocierać, a znamie było na kostce, a ja musiałam nosić kozaki, bo było za zimno na inne buty. Też wyszło mi w wyniku, ze znamię było z owrzodzeniem, ale lekarz nic nie mówił czy może to mieć związek z zaklejaniem plastrem.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group